Energetyczne


Działają podobnie do systemu jednego klucza - jednym, niestandardowym kluczykiem otworzysz każdą szafkę czy właz dachowy. Cechy energetycznych kłódek niezwykle uproszczają zarządzanie dowolną przestrzenią. Idealnie sprawują się kiedy wymagany jest ograniczony dostęp dla konkretnej grupy ludzi. Polec ... Więcej

Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
KD-SW-100

Kłódka energetyczna K14EP na prostokąt

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
KD-SW-101

Kłódka energetyczna K14E na trójkąt

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
KD-SW-102

Klucz do kłódki energetycznej na prostokąt

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
KD-SW-103

Klucz do kłódki energetycznej na trójkąt

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
KD-BA-024

Kłódka żeliwna pałąkowa na trójkąt

Dostępność
Na zamówienie
20,99 zł
Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Energetyczne

Działają podobnie do systemu jednego klucza - jednym, niestandardowym kluczykiem otworzysz każdą szafkę czy właz dachowy. Cechy energetycznych kłódek niezwykle uproszczają zarządzanie dowolną przestrzenią. Idealnie sprawują się kiedy wymagany jest ograniczony dostęp dla konkretnej grupy ludzi. Polecane są na terenach zakładów energetycznych, gdzie do instalacji kablowych nie powinny mieć dostępu żadne osoby z zewnątrz. Stosowane są też do zamknięć różnego rodzaju szaf licznikowych, szafek elektrycznych, sterowniczych, antenowych, węzłów ciepłowniczych, przyłączy gazowych, ujęć wodnych oraz po prostu w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Kłódki energetyczne są wykonane z ocynku, dzięki czemu są odporne na pękanie i uszkodzenia mechaniczne. Korpusy zamknięć są dodatkowo malowane proszkowo, co zabezpiecza je przed działaniem warunków pogodowych i pozytywnie wpływa na estetykę. Otwiera się i blokuje je przy pomocy specjalnego klucza, w który osobno należy zapotarzyć się w naszym sklepie. W zależności od wyboru kłódki do dyspozycji mamy klucz uniwersalny trójkątny lub prostokątny. Tanie, pewne i trwałe rozwiązanie na lata!