Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E od
Wymiar F
kolor
atest

Euro-Elzett


Drzwi z PVC bardzo często są stosowane w przestrzeni publicznej, zatem zamki powinny być tak samo odporne na eksploatację. Wąski profil zamków determinuje określoną głębokość puszki i odpowiedni dormas - czyli długość między otworem na wkładkę czy klucz czy też gałkę WC, a czołem zamka. W naszej of ... Więcej

Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZP-SE-106

Zamek EUROPORTAL 92/45/16/8/240 PCV ocynk(kpl.)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZP-SE-168

Zamek IKVA 92/25/16/8 ocynk bez blachy zaczepowej

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZP-SE-166

Zamek IKVA 92/35/16/8 ocynk bez blachy zaczepowej

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZP-SE-834

Zamek EUROPORTAL PCV 92/30/16/8 ocynk

Dostępność
Na zamówienie
40,87 zł
ZP-SE-840

Zamek EUROPORTAL rolka 30/16 ocynk

Dostępność
Na zamówienie
25,00 zł
ZP-SE-125

Zamek EUROPORTAL rolka 40/16/240 ocynk(opk)

Dostępność
Na zamówienie
6,94 zł
Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Euro-Elzett

Drzwi z PVC bardzo często są stosowane w przestrzeni publicznej, zatem zamki powinny być tak samo odporne na eksploatację. Wąski profil zamków determinuje określoną głębokość puszki i odpowiedni dormas - czyli długość między otworem na wkładkę czy klucz czy też gałkę WC, a czołem zamka. W naszej ofercie znajdują się produkty czołowych producentów, w tym również firmy Euro-Elzett. W asortymencie znajdziesz zamki węgierskiego producenta znane pod pseudonimami EUROPORTAL czy IKVA. Dzięki wprowadzanym nowym technologiom firma plasuje się bardzo wysoko w rankingu liderów branżowych. Znajdziesz tu zamki w przeróżnych typach: wpuszczane, rolkowe, dodatkowe z uniwersalną stronnością i mnogością wykończeń. Więcej technicznych informacji na temat doboru zamka znajdziecie Państwo w naszej zakładce - Porady Eksperta. Regularnie będą pojawiały się tam branżowe wskazówki i informacje dotyczące nowości na rynku.