Gerda


Lob 8
Gerda 7
Abus 4
Kabro 5
Jeśli szukałeś najlepszej możliwej opcji - jesteś w dobrym miejscu! Firma Gerda jest najbardziej rozpoznawalną marką polskiego rynku okuć. Produkują oni doskonałe zabezpieczenia magazynów, bram i krat. W ofercie znajdziesz między innymi udoskonalony model ZIRCON do zadań specjalnych oraz typ HSS z o ... Więcej

Liczba produktów 7
Sortowanie:
Ilość na stronie:
KD-WA-100

Kłódka HSS 531Z nikiel satyna, 3kl. atest kl.4

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
109,89 zł
szt
KD-WA-101

Kłódka HSS 631Z nikiel satyna, atest kl.4

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
127,85 zł
szt
KD-WA-102

Kłódka HSS 632 pałąk kryty , 3kl. atest kl.4

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
145,83 zł
szt
KD-WA-002

Kłódka antywłamaniowa ZIRCON 106 kl. 6 (3 klucze CL12)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
439,28 zł
szt
KD-WA-100A

Kłódka HSS 531Z nikiel satyna, atest kl.4, 5 kluczy

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
125,93 zł
szt
KD-WA-101A

Kłódka HSS 631Z nikiel satyna, atest kl.4, 5 kluczy

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
145,32 zł
szt
Liczba produktów 7
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Gerda

Jeśli szukałeś najlepszej możliwej opcji - jesteś w dobrym miejscu! Firma Gerda jest najbardziej rozpoznawalną marką polskiego rynku okuć. Produkują oni doskonałe zabezpieczenia magazynów, bram i krat. W ofercie znajdziesz między innymi udoskonalony model ZIRCON do zadań specjalnych oraz typ HSS z opatentowaną technologią, która poprzez zastosowanie kombinacji materiałów twardych i miękkich zapewnia wysoką odporność na przecięcie, przewiercenie i zerwanie lub inne próby otwarcia bez prawowitego klucza. Są to produkty przebadane przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej, a nawet Centralne Laboratorium Kryminalistyczne KG Policji. Poza pomieszczeniami, kłódki trzpieniowe i pałąkowe firmy Gerda stanowią bardzo dobrą ochronę dla gotówki, papierów wartościowych, aktów prawnych, broni, amunicji oraz specyficznych, niebezpiecznych materiałów i narzędzi. Są to wyroby stosowane w kancelariach tajnych w policji i wojsku. W konstrukcji kłódek antywłamaniowych Gerda wykorzystano najwyższą, 6 klasę zabezpieczenia wg PN-EN 12320.