Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E od
Wymiar F
kolor
atest

Ikva


Uniwersalność - to słowo idealnie wpisuję się w to dewizę zmaków IKVA. Nie posiadają one bowiem strony, która definiuje do jakich drzwi dany zamek możemy użyć. Dowolny, prezentowany przez nas zamek będzie pasował do niemal każdych drzwi. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają o ... Więcej

Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZP-SE-165

Zamek do drzwi Ikva lover 1392 55/55 WB

Dostępność
Wysyłka*: jutro
ZP-SE-152

Zamek Ikva 92/30/22/8 ocynk bez blachy zaczepowej

Dostępność
Wysyłka*: jutro
ZP-SE-153

Zamek Ikva 92/35/22/8 ocynk bez blachy zaczepowej

Dostępność
Wysyłka*: jutro
ZP-SE-151

Zamek Ikva 92/25/22/8 ocynk bez blachy zaczepowej

Dostępność
Na zamówienie
40,50 zł
ZP-SE-160

Zamek Ikva rolka 35/22 ocynk bez blachy zaczepowej

Dostępność
Na zamówienie
33,84 zł
Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Ikva

Uniwersalność - to słowo idealnie wpisuję się w to dewizę zmaków IKVA. Nie posiadają one bowiem strony, która definiuje do jakich drzwi dany zamek możemy użyć. Dowolny, prezentowany przez nas zamek będzie pasował do niemal każdych drzwi. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają ochronę przed zniszczeniami oraz długotrwałe użytkowanie. Mechanizmy stworzone zostały z metalu co zapewnia bezawaryjną pracę zamków. Solidna, odlewana kaseta oraz listwy czołowe wykonane ze stali nierdzewnej. Posiadamy zamki wpuszczane klasyczne, rolkowe, modele z dźwignią i te przeznaczone zarówno do drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych. Zamki są polecane do publicznego użytku, gdzie mogą zostać poddawane najbardziej ekstremalnym próbom. Posiadają one liczne certyfikaty, co sprawia,że klienci bardzo chętnie po nie sięgają.