Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E od
Wymiar F
kolor
atest

Lob z czołem typu P


Wyroby polecane do obiektów użyteczności publicznej, drzwi wejściowych jak i wewnętrznych, z czołem typu prostego. Zamki wąskoprofilowe firmy Lob - polskiego lidera z branży okuć budowlanych, to solidne produkty, pozwalające na odpowiednie zabezpieczenie drzwi z PCV lub aluminium. W ofercie zamki ro ... Więcej

Liczba produktów 13
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZP-LE-610

Zamek bębenkowy Z835B-22 bez zaczepu 85/35 czoło 22

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZP-LE-099

Zamek bębenkowy rolkowy Z030R-22 bez zaczepu

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZP-LE-094

Zamek bębenkowy zasuwkowy Z030B-22 bez zaczepu

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZP-LE-111

Zamek wpuszczany zasuwkowy INOX Z035B-22 bez zaczepu

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZP-LE-611

Zamek wpuszczany bębenkowy 92/35 rygiel opadający

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 13
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Lob z czołem typu P

Wyroby polecane do obiektów użyteczności publicznej, drzwi wejściowych jak i wewnętrznych, z czołem typu prostego. Zamki wąskoprofilowe firmy Lob - polskiego lidera z branży okuć budowlanych, to solidne produkty, pozwalające na odpowiednie zabezpieczenie drzwi z PCV lub aluminium. W ofercie zamki rolkowe, bębenkowe oraz zapadkowo - zasuwkowe. W ofercie posiadamy także blachy zaczepowe i artykuły dodatkowe, które usprawniają działanie zamka. Preparat Brunox Top-Lock Spray idealnie sprawdzi się w momencie, gdy chcesz mieć stuprocentową pewność, że Twój zamek będzie służył Ci przez długie lata. W końcu częste otwieranie i zamykanie drzwi wywołuje potrzebę naprawy czy wymiany zamka. Rozwiązanie polecamy przede wszystkim producentom stolarki aluminiowej. Są to rozwiązania budżetowe, lecz często wybierane przez naszych klientów. Z czystym sumieniem możemy jednak polecić zakup tychże zamków z racji niebywale niskiego odsetka uszkodzonych egzemplarzy, które wracają do nas w ramach reklamacji.