Skrzynki lokatorskie


Wśród licznych propozycji odnajdą Państwo skrzynki lokatorskie na listy znane także jako euroskrzynki. Przeznaczone są do montażu wewnątrz (lub na zewnątrz) budynków mieszkalnych i zapewniają bezpieczeństwo przesyłek, uniemożliwiając ich wyjęcie ręką przez otwór wrzutowy. Powinny spełniać wymogi okr ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Skrzynki lokatorskie

Wśród licznych propozycji odnajdą Państwo skrzynki lokatorskie na listy znane także jako euroskrzynki. Przeznaczone są do montażu wewnątrz (lub na zewnątrz) budynków mieszkalnych i zapewniają bezpieczeństwo przesyłek, uniemożliwiając ich wyjęcie ręką przez otwór wrzutowy. Powinny spełniać wymogi określone w ustawie o prawie pocztowym, które dokładnie określają ich wymiary, konstrukcję czy numerację. Skrzynki te stosowane są w domach wielorodzinnych, spółdzielniach mieszkaniowych, wspólnotach lokatorskich, obiektach developerskich i temu podobnych. Jesteśmy w stanie zaoferować modele niemal dla każdego rozwiązania architektonicznego i funkcjonalnego. Wszystkich, zainteresowanych nabyciem naszych produktów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą i bezpośredniego kontaktu z naszą firmą tel. 61-815-16-40.