Cena:
-
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E

Barcz


Przedstawiamy Państwu ofertę kłódek pałąkowych od polskiego producenta z rodzinną tradycją - firmy Barcz. Blisko 90 lat temu Ignacy Barcz otworzył na warszawskiej Starówce warsztat mechaniki precyzyjnej i tak do teraz ich wyroby - głównie klamki i kłódki są dystrybuowane na cały świat. Kłódki te cha ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Barcz

Przedstawiamy Państwu ofertę kłódek pałąkowych od polskiego producenta z rodzinną tradycją - firmy Barcz. Blisko 90 lat temu Ignacy Barcz otworzył na warszawskiej Starówce warsztat mechaniki precyzyjnej i tak do teraz ich wyroby - głównie klamki i kłódki są dystrybuowane na cały świat. Kłódki te charakteryzuje skuteczność oraz wytrzymałość. Oferują one bowiem podstawowy poziom bezpieczeństwa dla ogólnych zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Są to kłódki cieszące się dużą popularnością wśród klientów, ze względu na swoją niską cenę oraz optymalną jakość. Przeznaczone do skutecznego utrudnienia prób wtargnięcia oraz potencjalnego włamania do cudzego mienia przez osoby niepożądane. Istnieje możliwość wykonania kłódek Barcz w systemie jednego klucza. Jeśli któregoś z rozwiązań aktualnie brak na naszej stronie - bez obaw, wyślij nam zapytanie kiedy możesz spodziewać się najbliższej dostawy. Z chęcią pomożemy!