Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E

Gerda - żeliwne i znalowe


Mosiężne, żeliwne kłódki z pałąkiem produkcji renomowanej firmy Gerda, to doskonałe zabezpieczanie bram, furtek, piwnic, szafek, krat itp. Jeśli jednak brama lub uchwyty są za słabe włamywacz może wyrwać je razem z kłódką. Dlatego do kłódki antywłamaniowej zalecamy stosowanie wrzeciądzy, które utrud ... Więcej

Liczba produktów 17
Sortowanie:
Ilość na stronie:
KD-WA-038

Kłódka GERDA LOXA SOLER LKZS S60 pałąkowa żeliwna, złota, pudełko

Dostępność
Na zamówienie
Wysyłka*: jutro
17,54 zł
Liczba produktów 17
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Gerda - żeliwne i znalowe

Mosiężne, żeliwne kłódki z pałąkiem produkcji renomowanej firmy Gerda, to doskonałe zabezpieczanie bram, furtek, piwnic, szafek, krat itp. Jeśli jednak brama lub uchwyty są za słabe włamywacz może wyrwać je razem z kłódką. Dlatego do kłódki antywłamaniowej zalecamy stosowanie wrzeciądzy, które utrudnią dostęp do pałąka. W swojej ofercie posiadamy kłódki dostosowane do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Zaprojektowane także do użytku w ekstremalnym zimnie czy mocnym zapyleniu. Kłódki Gerda posiadają korpus wykonany z litego mosiądzu oraz hartowany pałąk, co zwiększa ich odporność na uszkodzenia. Dzięki szerokiej gamie wymiarowej i różnorodności wykończeń znajdują wszechstronne zastosowanie. Wierzymy,że każdy nasz klient znajdzie swój wymarzony produkt pod względem estetycznym i funkcjonalnym.