MasterLock


Na osobną podkategorię zasłużył sobie wiodący, amerykański lider wśród producentów sejfów. Jest to najwyższa półka - mercedes wśród sejfów. Artykuły MASTERLOCK cechuje wręcz nienaturalna zdolność do ochrony wszystkiego co się w nich znajduje. Ich ceny rozpoczynają się od około 550zł, ale zawsze pole ... Więcej

Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - MasterLock

Na osobną podkategorię zasłużył sobie wiodący, amerykański lider wśród producentów sejfów. Jest to najwyższa półka - mercedes wśród sejfów. Artykuły MASTERLOCK cechuje wręcz nienaturalna zdolność do ochrony wszystkiego co się w nich znajduje. Ich ceny rozpoczynają się od około 550zł, ale zawsze polecamy wypatrywać promocji, gdyż wyspecjalizowane sejfy to świetna inwestycja - są przecież niezastąpioną ochorną dla Twoich cennych dokumentów czy gotówki. Nadają się równie dobrze do przechowywania biżuterii czy drogiego sprzętu elektronicznego. Sejfy o różnych gabarytach w szerokiej gamie kolorów, a także nowoczesnym designie świetnie wpasują się do Państwa mieszkania - chociaż nie zalecamy ich zbytniego eksponowania, złodziejom mogą się sposobać się tak samo jak i Wam. Większość sejfów posiada wbudowaną ochronę przed ogniem i wodą, co oznacza, że potrafią przetrwać nawet najbardziej katastrofalne warunki.