Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E

Skrytki szyfrowe


Elegancka ochrona wartościowych przedmiotów -  skrytki szyfrowe Zalecane jest, aby skrytki szyfrowe były umieszczone w miejscach dogodnych dla użytkowników, które jednocześnie będą poza zasięgiem wzroku osób niepowołanych. Kasetki na szyfr przeznac ... Więcej

Liczba produktów 9
Sortowanie:
Ilość na stronie:
SK-HR-011

Skrytka szyfrowa na klucze HR11 (125x85x42,5 mm)całość metal

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
SK-HR-016

Skrytka szyfrowa na klucze HR16 z pałąkiem (170x95x40 mm)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
1 109,56 zł
Liczba produktów 9
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Skrytki szyfrowe

Elegancka ochrona wartościowych przedmiotów -  skrytki szyfrowe


Zalecane jest, aby skrytki szyfrowe były umieszczone w miejscach dogodnych dla użytkowników, które jednocześnie będą poza zasięgiem wzroku osób niepowołanych. Kasetki na szyfr przeznaczone są one do przechowywania drobnych kosztowności, takich jak klucze czy elektronika. Skrytki szyfrowe zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, a dzięki zastosowaniu szyfrowania, tylko osoby posiadające odpowiedni kod mogą odkodować mini sejf i uzyskać klucze np. do mieszkania czy samochodu. Nie ma potrzeby przechowywania wielu fizycznych kluczy, co może być niewygodne i łatwe do zgubienia. Skrytki szyfrowe umożliwiają szybkie dostanie się do kluczy w razie potrzeby, dzięki temu nie musimy szukać pęku w różnych miejscach ani oczekiwać odpowiedniej osoby, która ma nadany odpowiedni dostęp. Skrytki na klucze z zamkiem szyfrowym zostały wyposażone w solidną, metalową obudowę, która doskonale chroni klucze przed próbami uszkodzenia czy kradzieży.

 

W naszym sklepie internetowym sparta.com.pl znajdziemy też elektroniczne skrytki szyfrowe umożliwiające śledzenie użycia kluczy. Dzięki temu można monitorować, kto i w jakich godzinach używał konkretnych kluczy. Jest to szczególnie przydatne w przypadku sytuacji, gdy konieczne jest ustalenie odpowiedzialności za utratę klucza lub nieautoryzowane użycie. Tego typu rozwiązania oferuje firma ABUS - Key Garage 797 SMART-BT umożliwia bezprzewodowe zarządzanie i udostępnianie kluczy za pomocą technologii Bluetooth. Można ją połączyć z aplikacją mobilną, co umożliwia zdalne sterowanie i zarządzanie skrytką za pomocą smartfona. Skrytka jest zabezpieczona kodem PIN, który chroni dostęp do kluczy. Dodatkowo, przy użyciu aplikacji mobilnej, można również ustawić autoryzację i kontrolować, kto ma uprawnienia do otwierania skrytki. Produkt rejestruje zdarzenia, takie jak otwarcie i zamknięcie skrytki, a także oferuje możliwość udostępniania kluczy. Dzięki temu można monitorować, kto i kiedy korzystał z kluczy przechowywanych w skrytce. Skrytki są łatwe do zamontowania na ścianie, a zasilane są bateriami, przez co nie jest uzależniona od zasilania sieciowego i braków w energii prądu.

 

Dysponujemy także skrytkami i szafkami szyfrowymi depozytowymi ,które umożliwiają łatwą i bezpieczną administrację kluczami. Szafki na szyfr depozytowe mogą być używane w przypadku dużych zbiorów kluczy, na przykład w hotelach, firmach wynajmujących nieruchomości lub instytucjach, gdzie wymagane jest przechowywanie i zarządzanie wieloma kluczami. Kasetki na klucze mogą być oznaczone, a system zarządzania pozwoli na łatwe śledzenie i kontrole dostępu do poszczególnych kluczy. Skrzynkę na klucze możemy postawić w wygodnym dla nas miejscu lub powiesić, by nikt nie chciał przywłaszczyć sobie jej wraz z zawartością. Mocne, wbudowane rygle i solidne montowanie zapewni bezpieczeństwo. Nasze szafki na klucze B-Harko, a należą do naprawdę jakościowej grupy wyrobów. Dokładamy wszelkich starań, by najmniejsze detale były po naszemu, a to wszystko za ułamek ceny innych producentów.