Klucze surowe


Klucze surowe - oferta dla ślusarzy, punktów dorabiania kluczy

Klucz surowy to uniwersalny typ klucza do drzwi, który w swojej budowie nie posiada nawiertów, ani nacięć. Natomiast każda wkładka ma swój własny profil klucza - sklep sparta.com.pl oferuje r ... Więcej


Liczba produktów 19
Sortowanie:
Ilość na stronie:
KL-OP-004

Klucz surowy do kłódki Opel DX50/63 (KD-OP-018)

Dostępność
Wysyłka*: jutro
KL-OP-005

Klucz surowy do kłódki Opel DX75 (KD-OP-019)

Dostępność
Wysyłka*: jutro
KL-OP-002

Klucz surowy do kłódki Opel FSS 45 mm (KD-OP-010)

Dostępność
Wysyłka*: jutro
KL-OP-000

Klucz surowy do kłódki Opel WQC (KD-OP-000)

Dostępność
Wysyłka*: jutro
KL-OP-000B

Klucz surowy do kłódki Opel WQC (KD-OP-003)

Dostępność
Wysyłka*: jutro
Liczba produktów 19
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Klucze surowe

Klucze surowe - oferta dla ślusarzy, punktów dorabiania kluczy


Klucz surowy to uniwersalny typ klucza do drzwi, który w swojej budowie nie posiada nawiertów, ani nacięć. Natomiast każda wkładka ma swój własny profil klucza - sklep sparta.com.pl oferuje różny kolor i wzór kluczy licznych producentów, dzięki czemu możemy zaopatrzyć się kompleksowo w pożądane surówki. W ofercie posiadamy różne kolory i wzory kluczy. Jesteśmy partnerem biznesowym dla stolarni, monterów, ślusarzy, kamieniarzy, hurtowni, zakładów, które oferują dorabianie kluczy na miejscu. Nowe klucze surowe są przeznaczone zarówno do wkładek bębenkowych, jak i kłódek różnego rozmiaru, oraz zamków drzwiowych. Są to produkty, które zazwyczaj kupowane są hurtowo, przez co występują w większości w zestawach kluczy czy też opakowaniach zbiorczych. Surowe klucze do dorabiania z naszego sklepu trwałość materiałów, precyzja i duża wytrzymałość na niszczenie.


Sparta.com.pl - dorabianie kluczy na zamówienia z wysyłką


Ponadto nasz sklep z dużą ilością okuć budowlanych oferuje usługi dorabiania nowych kluczy do wkładek, kłódek i zamków na specjalne zamówienie. Modele wkładek takie jak: LOB YETI, LOB ARES, LOB HEKTOR, LOB DRAGON, B-Harko H6, ABUS S6, ABUS X12, ABUS STANDARD, ABUS E45,  GERDA E1, CES WSM, CES PSM, WILKA i wiele innych można wykonać w naszym sklepie w bardzo krótkim czasie. Wkładki z atestem muszą mieć kartę kodową, natomiast inne rozwiązania możemy dorabiać na podstawie wygrawerowanego ciągu liczb i cyfr. Stanowimy siedzibę w okolicach Poznania, gdzie można wykonać kopię starego klucza oraz stworzyć System Jednego Klucza lub System Master Key.


Jakie produkty możemy znaleźć w sklepie internetowym z okuciami sparta.com.pl?


W naszym sklepie możemy dostać surowe klucze do nacięcia - po usłudze dorobienia na krawędzi pojawi się na nich specjalne wgłębienia. Klucze do nawiercenia mają natomiast specjalnie otwory o różnej głębokości wewnątrz klucza. Wśród niestandardowych rozwiązań mamy też elektroniczne klucze do systemu Winkhaus BlueCompact. Tego typu rozwiązania nadają dostęp, zmieniają uprawnienia, bądź służą jako awaryjne otwieranie rozładowanej wkładki. Sklep sparta.com.pl to bezpieczny punkt oferujący dorobienie klucza, atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę na wskazany adres.