Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

System jednego klucza - wkładki do drzwi


Abus 20

Wkładki do drzwi pełnią funkcję zabezpieczającą dla naszych drzwi i zapewniają dobrą ochronę przed włamywaczami. Ich budowa jest bardzo prosta i daje możliwość zaryglowania drzwi, poprzez przekręcenie klucza. W zależności od rodzaju obiektu i przewidzianego budżetu Twoje wkładki powinny mieć zwiększoną odporność na przewiercenie, otwieranie technikami manipulacyjnymi takimi jak: młoteczkowanie, wyłamanie. Warto zadbać o to, by nasz system jednego klucza posiadał także zastrzeżony profil i wiele innych udogodnień, które pozwolą Ci czuć się spokojnie nawet w momencie zgubienia klucza.

Jeżeli potrzebujesz wygodnego i taniego rozwiązania, znajdziesz je w naszym asortymencie. Pożegnaj się z pękiem ciężkich kluczy raz na zawsze. Key alike (ang.) to bajeczny komfort w administracji. W naszym sklepie odnajdziesz wkładki, które mają różnego rodzaju atesty i klasy. Ich wysokość przekłada się bezpośrednio na poziom zabezpieczeń, ale także pociąga za sobą wyższą cenę. W zależności od własnych preferencji możesz dopasować pod siebie optymalną klasę, wygląd wkładek (np. czarne wkładki do drzwi) i kluczy.

Więcej

Liczba produktów 24
Sortowanie:
Ilość na stronie:
WK-AB-664

Wkładka ABUS D10MM SPEC mosiądz, na jeden klucz 30/30 "B"

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/poniedziałek
104,75 zł
szt
Liczba produktów 24
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Wkładki do drzwi

Jak działa system jednego klucza?

Jeden klucz jest najbardziej uproszczonym systemem, wywodzącym się z rodziny Master Key. Nasz sklep specjalizuje się w systemach jednego klucza, gdzie jeden wspólny klucz otwiera wszystkie wkładki. Jest to możliwie najprostsze i bardzo tanie rozwiązanie, które pozwoli zastąpić wiele kluczy jednym, wspólnym. Jednak nie jest to konieczność. W takim systemie kluczy może znajdować się dowolna ilość, dokładanie taka, jaką zażyczy sobie właściciel. Wśród modeli na jeden klucz odnajdziesz bardzo popularne teraz zestawy.

Polecane są m.in. do zamków listwowych w drzwiach wejściowych. W takich drzwiach zależy nam, by skrzydło miało podwójne zabezpieczenie i wygodnie można je było zamknąć jednym kluczem. Wyróżniają się tym, że najczęściej jedna z nich jest wkładką dwustronną, a druga posiada gałkę, by wygodnie wejść od środka. W naszym sklepie możesz dostać gotowy zestaw od ręki, bez kilkudniowego oczekiwania na towar. Wśród nich odnajdziesz modele niklowane, mosiężne o wysokim połysku i szczotkowane.

Korzyści systemu jednego klucza

Wkładki do drzwi z system jednego klucza mają wiele zalet. Jest to przede wszystkim unikatowy, zastrzeżony profil klucza, uniemożliwiający jego dorobienie bez zgody właściciela. Zlecenia realizowane są wyłącznie przez producenta. W każdej chwili możesz system rozbudowywać i dodawać klucze do nowego pomieszczenia. W jednym systemie możesz umieścić wkładki dwustronne, wykorzystywane w drzwiach pokojowych, modele z gałką, które czasem wybierane są do toalet. Wśród asortymentu produktów na jeden klucz możesz odnaleźć też półwkładki, trzpieniowe i pałąkowe kłódki, a nawet wierzchnie zamki drzwiowe. Doskonały system do biur, instytucji, hal sportowych, budynków sądowych, które potrzebują dobrych zabezpieczeń. Częsty wybór właścicieli hosteli i restauracji.

Polecamy profesjonalne okucia budowlane, w tym niezawodne kłódki.