Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Systemy 1 klucza


System 1 klucza — czy warto?  

Wkładki do drzwi pełnią funkcję zabezpieczającą dla naszych drzwi i zapewniają dobrą ochronę przed włamywaczami. Ich budowa jest bardzo prosta i daje możliwość zaryglowania drzwi, poprzez przekręcenie klucza. W zależności od rodzaj ... Więcej


Liczba produktów 23
Sortowanie:
Ilość na stronie:
WK-AB-664

Wkładka ABUS D10MM SPEC na jeden klucz 30/30 "B"

Dostępność
Wysyłka*: jutro
104,75 zł
szt
Liczba produktów 23
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem
Opis - Systemy 1 klucza

System 1 klucza — czy warto?

 

Wkładki do drzwi pełnią funkcję zabezpieczającą dla naszych drzwi i zapewniają dobrą ochronę przed włamywaczami. Ich budowa jest bardzo prosta i daje możliwość zaryglowania drzwi, poprzez przekręcenie klucza. W zależności od rodzaju obiektu i przewidzianego budżetu Twoje wkładki powinny mieć zwiększoną odporność na przewiercenie, otwieranie technikami manipulacyjnymi takimi jak: młoteczkowanie, wyłamanie. Warto zadbać o to, by nasz system jednego klucza posiadał także zastrzeżony profil i wiele innych udogodnień, które pozwolą Ci czuć się spokojnie nawet w momencie zgubienia klucza. Jeżeli potrzebujesz wygodnego i taniego rozwiązania — znajdziesz je w naszym asortymencie. Pożegnaj się z pękiem ciężkich kluczy raz na zawsze. Key alike (ang.) to bajeczny komfort w administracji. W naszym sklepie odnajdziesz wkładki, posiadające różnego rodzaju atesty i klasy. Ich wysokość przekłada się bezpośrednio na poziom zabezpieczeń, ale także pociąga za sobą wyższą cenę. W zależności od własnych preferencji możesz dopasować pod siebie optymalną klasę, wygląd wkładek oraz kluczy.


System jednego klucza — jak działa?


Jeden klucz jest najbardziej uproszczonym systemem, wywodzącym się z rodziny Master Key. Nasz sklep specjalizuje się w systemach jednego klucza — gdzie jeden, wspólny klucz otwiera wszystkie wkładki. Jest to możliwie najprostsze i bardzo tanie rozwiązanie, które pozwoli zastąpić wiele kluczy jednym, wspólnym. Jednak nie jest to konieczność — w systemie jednego klucza, kluczy może znajdować się dowolna ilość, dokładanie taka, jaką zażyczy sobie właściciel. Wśród modeli na jeden klucz odnajdziesz między innymi bardzo popularne teraz zestawy. Polecane są do między innymi zamków listwowych w drzwiach wejściowych. W takich drzwiach zależy nam, by skrzydło miało podwójne zabezpieczenie i wygodnie można je było zamknąć jednym kluczem. Wyróżniają się tym, że najczęściej jedna z nich jest wkładką dwustronną, a druga posiada z gałkę, by wygodnie od środka. W naszym sklepie możesz dostać gotowy zestaw od ręki, bez kilkudniowego oczekiwania na towar. Wśród nich odnajdziesz modele niklowane, mosiężne o wysokim połysku i szczotkowane.


Pomyśl o korzyściach systemu jednego klucza


Unikatowy, zastrzeżony profil klucza, uniemożliwiający jego dorobienie bez zgody właściciela — zlecenia realizowane są wyłącznie przez producenta. W każdej chwili możesz system rozbudowywać i dodawać nowe pomieszczenia. W jednym systemie możesz umieścić wkładki dwustronne, wykorzystywane w drzwiach pokojowych, modele z gałką, które czasem wybierane są do toalet. Wśród asortymentu produktów na jeden klucz możesz odnaleźć też półwkładki, trzpieniowe i pałąkowe kłódki, a nawet wierzchnie zamki drzwiowe. Doskonały system do biur, instytucji, hal sportowych, budynków sądowych, które potrzebują dobrych zabezpieczeń. Częsty wybór właścicieli hosteli i restauracji.