Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Do zamków wierzchnich


Zapewnij sobie spokój - wkładki do zamków wierzchnich dla niezawodnego zabezpieczenia

Najważniejszy element, bez którego drzwi wejściowe nie mogłyby istnieć. Wkładki do zamków wierzchnich są okuciami zapewniającymi społeczności przyzwoity standard ochrony i poczucia prywatności. ... Więcej


Liczba produktów 19
Sortowanie:
Ilość na stronie:
WK-LE-073

Wkładka bębenkowa LOB WT01 mosiądz

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WK-LE-000

Wkładka bębenkowa LOB YETI WT04 z rozetą

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WK-WA-509

Wkładka Gerda H Plus RIM mosiądz

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WK-WA-508

Wkładka Gerda H Plus RIM nikiel satyna

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WK-PO-004

Wkładka bębenkowa DECAYEUX WBC 5 kluczy, klasa C (2ZDF)

Dostępność
Wysyłka*: jutro
100,86 zł
szt
WK-LE-073B

Wkładka bębenkowa LOB WT01 mosiądz BLISTER

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WK-LE-262B

Wkładka bębenkowa LOB WT01 nikiel BLISTER

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WK-WA-508B

Wkładka Gerda H Plus RIM nikiel satyna, blister

Dostępność
Wysyłka*: jutro
131,93 zł
WK-LE-071

Wkładka bębenkowa LOB WT619 do TAURUSA/YETI z tarczami

Dostępność
Na zamówienie
80,43 zł
WK-LE-001

Wkładka bębenkowa LOB YETI WT07 mosiądz do zamka wierzchniego

Dostępność
Na zamówienie
Wysyłka*: jutro
37,29 zł
Liczba produktów 19
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Do zamków wierzchnich

Zapewnij sobie spokój - wkładki do zamków wierzchnich dla niezawodnego zabezpieczenia


Najważniejszy element, bez którego drzwi wejściowe nie mogłyby istnieć. Wkładki do zamków wierzchnich są okuciami zapewniającymi społeczności przyzwoity standard ochrony i poczucia prywatności. Wkładki do zamków wierzchnich nazywane także wkładkami RIM umożliwiają zamknięcie drogi osobom z zewnątrz. Drzwi mogą posiadać dwa bębenki, po jednym na każdym ze stron, co pozwala na obustronne zamknięcie kluczem. Stosowane są w sytuacjach, kiedy chcemy uniemożliwić osobie niepowołanej zamknięcie drzwi od wewnątrz np. w sklepie, magazynie. Wkładki pozwalają też na zastosowanie mechanizmu jednobębenkowego - wtedy drzwi będą zaryglowane i możliwe do otwarcia tylko z jednej strony. Wkładki z tej kategorii są kompatybilne z większością zamków nawierzchniowych. Jeśli ważny jest dla Państwa atest - zalecamy zapoznanie się z opisem produktu oraz zakładką "certyfikaty". Wkładki do zamków wierzchnich mają solidną konstrukcję i są tworzone z wytrzymałych materiałów, które utrudniają próby włamania i manipulacji. Niektóre zabezpieczenia do zamków wierzchnich oferują funkcję regulacji zabieraka, które pozwalają dostosować napięcie i wygładzić ruch zamka. Dodatkowo, istnieją wkładki dostępne w różnych wariantach z różnymi zabezpieczeniami, takimi jak antywłamaniowe elementy czy dodatkowe tarcze ochronne. Wkładki do zamków wierzchnich, oprócz zapewnienia bezpieczeństwa, mogą również poprawić komfort użytkowania zamka. Dzięki ich płynnej, precyzyjnej pracy, otwieranie czy zamykanie drzwi staje się łatwiejsze i bardziej wygodne. Okucia do zamków występują w kolorze mosiądz, nikiel, dzięki czemu pasują do różnych stylów architektonicznych. W ofercie możemy wyróżnić markę własną B-Harko oraz producentów takich jak: Gerda ( na szczególną uwagę zasługuję model PRO SYSTEM), Lob czy Fana. Wkładki w naszym sklepie internetowym zawierają wszystkie potrzebne elementy instalatorskie, przez co nie musimy myśleć o dopasowaniu odpowiedniego rodzaju śruby do produktu. W ofercie możemy znaleźć także inne wkładki bębenkowe do drzwi, zamki oraz kłódki.