Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Lob


Gerda 10
Lob 8
Wybierając te produkty wybierasz spokój i solidność wykonania. Znajdziesz tu cylindryczne wkładki do zamków nawierzchniowych atestowanych. Lob to świetnej jakości, polskie produkty w niewygórowanych cenach. Ich poziomy zabezpieczenia odpowiadają zarówno drzwiom wejściowym, ale także mogą sprawować s ... Więcej

Liczba produktów 8
Sortowanie:
Ilość na stronie:
WK-LE-073

Wkładka bębenkowa LOB WT01 mosiądz

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WK-LE-000

Wkładka bębenkowa LOB YETI WT04 z rozetą

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WK-LE-073B

Wkładka bębenkowa LOB WT01 mosiądz BLISTER

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WK-LE-262B

Wkładka bębenkowa LOB WT01 nikiel BLISTER

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WK-LE-071

Wkładka bębenkowa LOB WT619 do TAURUSA/YETI z tarczami

Dostępność
Na zamówienie
80,43 zł
Liczba produktów 8
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Lob

Wybierając te produkty wybierasz spokój i solidność wykonania. Znajdziesz tu cylindryczne wkładki do zamków nawierzchniowych atestowanych. Lob to świetnej jakości, polskie produkty w niewygórowanych cenach. Ich poziomy zabezpieczenia odpowiadają zarówno drzwiom wejściowym, ale także mogą sprawować się nienagannie jako ochrona do drzwi wewnętrznych w domu. Stanowią też doskonałe zamknięcie dodatkowe gdy chcemy polegać a kilku różnych zabezpieczeniach. Lob to wiele lat doświadczenia, dzięki czemu możesz mieć pewność,że stawiasz na maksymalne bezpieczeństwo. Znajdziesz tu nieskończoną ilość różnych kształtów i wykończeń wkładek - a wszystko po to by każdy mógł odnaleźć pożądany produkt. Mimo nieskazitelnej jakości zalecana jest konserwacja środkami typu BRUNOX Top-Lock w sprayu, który nadaje się nie tylko do wkładek, ale także zamków, kłódek.