Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Gerda


Gerda 10
Lob 8
Czasem warto postawić na podwójne zabezpieczenie. Zamki nawierzchniowe wraz z atestowanymi wkładkami to fantastyczna, dodatkowa forma ochrony drzwi, które posiadają już tradycyjny zamek wpuszczany. Lepszy stopień bezpieczeństwa i skuteczniejsza ochrona - właśnie na tym nam zależy. Często wykorzystyw ... Więcej

Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
WK-WA-509

Wkładka Gerda H Plus RIM mosiądz

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WK-WA-508

Wkładka Gerda H Plus RIM nikiel satyna

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WK-WA-508B

Wkładka Gerda H Plus RIM nikiel satyna, blister

Dostępność
Wysyłka*: jutro
Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Gerda

Czasem warto postawić na podwójne zabezpieczenie. Zamki nawierzchniowe wraz z atestowanymi wkładkami to fantastyczna, dodatkowa forma ochrony drzwi, które posiadają już tradycyjny zamek wpuszczany. Lepszy stopień bezpieczeństwa i skuteczniejsza ochrona - właśnie na tym nam zależy. Często wykorzystywane w domach i blokach, sklepach i miejscach gdzie świadczone są usługi. Mechanizm polecany właśnie wtedy gdy chcemy ograniczyć niepożądanym osobom wstęp do niektórych pomieszczeń. Wkładki Gerda przeznaczone do zamków nawierzchniowych z atestem w komplecie posiadają już komplet kluczy i śrub. Jeśli ilość kluczy w zestawie okaże się zbyt mała, napisz do nas wiadomość i z chęcią podejmiemy się dorobienia potrzebnej ilości kluczy. Znajdziesz tu ogrom wersji kolorystycznych oraz wykończeń. Wszystko po to by wkładka z zamkiem harmonizowała z otarczącą Cię przestrzenią.