Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Master Key System - wkładki do drzwi


System Master Key jest zbudowany na bazie wkładek bębenkowych. Tworzony jest na zamówienie i pozwala na zaprojektowanie praktycznie dowolnego układu otwierania. Klucz centralny, nazywany inaczej kluczem kapitańskim, otwiera każdą wkładkę. Klucze grupowe mają dostęp do dowolnie wybranych pomieszczeń. Klucze indywidualne natomiast mogą nadać dostęp do pojedynczych drzwi.

System klucza centralnego to niezwykła wygoda, bezpieczeństwo, kontrola dostępu. Każda z osób posiada jeden klucz umożliwiający wejście tylko do wybranych pomieszczeń. Master Key to nowa jakość użytkowania pomieszczeń. Pomagamy w doborze systemu, oferujemy krótkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny oraz możliwość rozbudowy systemu w dowolnym czasie.

Więcej

Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Wkładki do drzwi

Jak działa Master Key?

To nowoczesne rozwiązanie oferuje prostą formę kontroli dostępu. Właściciel obiektu definiuje dostępy do poszczególnych pomieszczeń, co zapewnia kontrolę oraz chroni przed dostaniem się do pomieszczeń osób nieuprawnionych. Tylko zarządca posiada kartę bezpieczeństwa, której okazanie jest warunkiem koniecznym do dorobienia klucza lub modyfikacji, rozbudowy systemu. W każdej chwili możesz pozwolić sobie na dorobienie klucza oraz wkładki bębenkowej, gdy powiększysz swój dom czy przedsiębiorstwo.

Systemy Master to świetna forma zabezpieczeń dla ośrodków takich jak pensjonaty. To duże ułatwienie zarządzania przestrzenią dla osób sprzątających oraz recepcji. Master key daje możliwość połączenia wkładek w optymalny dla naszego budynku układ.

W tej grupie odnajdziesz gotowe zestawy wkładek, dzięki którym w łatwy i szybki sposób porównają Państwo ich parametry i zakres cenowy. Stawiamy na różnorodność, dlatego w naszej hurtowni dostępne są wyroby zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów.

Chcemy również, aby nasz asortyment spełniał oczekiwania względem estetyki. Wkładki mogą występować w różnych stylach. Najpopularniejsze kolory to nikiel i mosiądz oraz matowa czerń. Oferujemy modele z gałkami, wkładki w wersji tradycyjnej oraz połówkowej.

Jakie są zalety systemu Master Key?

Bezpieczeństwo

  • przeciwpożarowe – możliwość otwierania w sytuacji awaryjnej (np. pożar) jednym kluczem generalnym wszystkich pomieszczeń
  • szybka ewakuacja ludzi i mienia, udostępnienie pomieszczeń odpowiednim służbom
  • klucze zabezpieczone przed nieautoryzowanym kopiowaniem
  • przeciwwłamaniowe – system zbudowany na wkładkach atestowanych

Wygoda

  • wkładka Master Key zastąpienie pęku jednym kluczem, otwierającym wszystkie lub wybrane zamki
  • usprawnienie komunikacji i organizacji

Funkcjonalność

  • w systemie Master Key mogą pracować wkładki różnego typu: wkładki dwustronne, z gałką, wkładki jednostronne, wkładki do zamków dodatkowych, wkładki meblowe
  • kłódki
  • zamki meblowe
  • systemy Master Key umożliwiają zaprojektowanie dowolnego układu dostępu do poszczególnych pomieszczeń, obiektów, urządzeń itd.

To tylko część naszegoj rozbudowanego asortymentu. Oferujemy także: