Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E

Na klucze


Pewnie nie raz zastanawiałeś się jak zminimalizować ryzyko kradzieży. Szafki oraz skrytki mogą częściowo sprawić, że nieproszone osoby będą miały ograniczony dostęp do wielu kluczy znajdujących się w środku. Zła aministracja kluczami może znacznie przyczynić się zwiększenia ryzyka kradzieży. Kiedy ... Więcej

Liczba produktów 8
Sortowanie:
Ilość na stronie:
SK-HR-011

Skrytka szyfrowa na klucze HR11 (125x85x42,5 mm)całość metal

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
SK-HR-016

Skrytka szyfrowa na klucze HR16 z pałąkiem (170x95x40 mm)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
Liczba produktów 8
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Na klucze

Pewnie nie raz zastanawiałeś się jak zminimalizować ryzyko kradzieży. Szafki oraz skrytki mogą częściowo sprawić, że nieproszone osoby będą miały ograniczony dostęp do wielu kluczy znajdujących się w środku. Zła aministracja kluczami może znacznie przyczynić się zwiększenia ryzyka kradzieży. Kiedy klucze znajdują na przykład na wierzchu w portierni czy szatni dużo łatwiej o zgubienie lub grabież. Istnieją także małe wersje skrytek szyfrowych- mobilne z pałąkiem, które możesz w każdej chwili przypiąć w dowolnym miejscu oraz przytwierdzane z zabezpieczającą klapką, które umożliwiają bezpieczne przechowywanie kluczy. Są to niezastąpione rozwiąznia w wynajmowanych apartamentach typu airbnb, gdzie właścicieli obiektu często nie ma na miejscu. Kod dostępu w każdym momencie przesłać SMSem, a każdy introwertyk z pewnością będzi zadowolony. Skrytki najczęściej wykonane są z grubej stali nierdzewnej, która chroni przed próbą uszkodzenia i korozyją.