Cena:
-
Producenci:

Sprężynowe


Najprostszym rozwiązaniem pozwalającym na automatyczne zamykanie drzwi są samozamykacze sprężynowe. Te, które możecie Państwo zobaczyć tutaj, są produkowane przez firmę Metalplast Częstochowa. Jest to spółka posiadająca wieloletnią tradycję, a firma Sparta z. o. o. jest Autoryzowanym Dystrybutorem j ... Więcej

Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
SZ-CZ-100

Samozamykacz sprężynowy 100 nikiel

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
SZ-CZ-101

Samozamykacz sprężynowy 100 czarny

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
SZ-CZ-103

Samozamykacz sprężynowy 150 nikiel

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
107,08 zł
szt
SZ-CZ-102

Samozamykacz sprężynowy 150 czarny

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
90,43 zł
szt
Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Sprężynowe

Najprostszym rozwiązaniem pozwalającym na automatyczne zamykanie drzwi są samozamykacze sprężynowe. Te, które możecie Państwo zobaczyć tutaj, są produkowane przez firmę Metalplast Częstochowa. Jest to spółka posiadająca wieloletnią tradycję, a firma Sparta z. o. o. jest Autoryzowanym Dystrybutorem jej wyrobów. Dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych nikiel lub czarny oraz w rozmiarach 100 i 150 mm. Gwarantujemy proste i skuteczne rozwiązanie, które umożliwi Ci mechaniczne zamknięcie Twoich drzwi.