Gerda


Samozamykacze GERDA - dla wygody i bezpieczeństwa

Samozamykacze Gerda ramieniowe do drzwi zapewniającą wygodę, bezpieczeństwo i kontrolę nad drzwiami w budynkach. Samozamykacze do drzwi Gerda z serii GD to doskonały wybór do budynków - od biur p ... Więcej


Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
SZ-WA-810
Nowość

Samozamykacz drzwiowy Gerda GD 1000 siła EN 2/3/4 z ramieniem, srebrny

Dostępność
Wysyłka*: jutro
132,88 zł
kpl
SZ-WA-820
Nowość

Samozamykacz drzwiowy Gerda GD 1500 siła EN 2/3/4 z ramieniem, srebrny

Dostępność
Wysyłka*: jutro
203,09 zł
kpl
SZ-WA-800
Nowość

Samozamykacz drzwiowy Gerda GD 500 siła EN3 z ramieniem, srebrny

Dostępność
Wysyłka*: jutro
90,85 zł
kpl
SZ-WA-805
Nowość

Samozamykacz drzwiowy Gerda GD 900 siła EN3 z ramieniem, srebrny

Dostępność
Wysyłka*: jutro
120,32 zł
kpl
Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Gerda

Samozamykacze GERDA - dla wygody i bezpieczeństwa


Samozamykacze Gerda ramieniowe do drzwi zapewniającą wygodę, bezpieczeństwo i kontrolę nad drzwiami w budynkach. Samozamykacze do drzwi Gerda z serii GD to doskonały wybór do budynków - od biur po mieszkania i obiekty przemysłowe. Oferują one nie tylko wygodę, ale także zwiększone bezpieczeństwo i kontrolę nad dostępem. Samozamykacze ramieniowe umożliwiają drzwiom precyzyjną regulację siły zamykania, dzięki czemu można dostosować zamykanie drzwi do konkretnej sytuacji i aktualnych preferencji. Samozamykacze Gerda spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i pomagają w zapobieganiu przypadkowemu pozostawieniu drzwi otwartych. Produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich odporność na niszczenie i niezawodność. Mogą być stosowane zarówno w drzwiach wewnętrznych, jak i wejściowych, co czyni je wszechstronnym rozwiązaniem. Montaż samozamykacza może wydawać się zadaniem skomplikowanym, ale z odpowiednimi narzędziami i tutorialem krokiem po kroku jest to zadanie wykonalne. Zachęcamy tutaj do zajrzenia w nasz dział z poradami blogowymi - tam można zapoznać się z artykułem na temat m.in. montażu samozamykaczy. Samozamykacze Gerda GD cechują się solidną konstrukcją i długą żywotnością. Samozamykacz z ramieniem Gerda to doskonałe narzędzie do poprawy komfortu i bezpieczeństwa w budynkach. Dzięki nim drzwi zamykają się automatycznie i precyzyjnie, eliminując konieczność ręcznego ich zamykania oraz minimalizując ryzyko pozostawienia ich otwartymi. W sklepie sparta.com.pl znajdziesz najpopularniejsze modele takie jak: samozamykacz Gerda GD 1000 B,  samozamykacz Gerda GD 1000 C, samozamykacz Gerda GD 1500, samozamykacz Gerda GD 900, które są tworzone do zupełnie różnych potrzeb konkretnych użytkowników.