Zamki do gablot


Prezentujemy Państwu ofertę zamków do gablot szklanych w atrakcyjnych cenach. Gabloty szklane często wymagają dodatkowego zabezpieczenia przed wandalizmem oraz innymi próbami ingerencji. Świetnie nadadzą się do tego zamki z naszego asortymentu. Wysokiej jakości, solidnie wykonane, skutecznie zapobie ... Więcej

Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZW-TO-029

Zamek drzwi szklanych X-916 chrom

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Zamki do gablot

Prezentujemy Państwu ofertę zamków do gablot szklanych w atrakcyjnych cenach. Gabloty szklane często wymagają dodatkowego zabezpieczenia przed wandalizmem oraz innymi próbami ingerencji. Świetnie nadadzą się do tego zamki z naszego asortymentu. Wysokiej jakości, solidnie wykonane, skutecznie zapobiegają różnego rodzaju ingerencją z zewnątrz. Idealnie nadają się do gablot umiejscowionych w widocznych miejscach takich jak szkoły, urzędy oraz inne instytucje publiczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.