Gabloty i inne


W poniższej grupie znajduje się szeroki wachlarz podpórek półek szklanych oraz zamków do gablot. Dobranie odpowiedniego modelu zależy od grubości półki, np. 6, 10, 16 czy 25 mm. Występują one w różnych wariantach kolorystycznych, np. nikiel satyna, chrom czy złoto. Są to produkty wysokiej jakości, o ... Więcej

Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZW-TO-029

Zamek drzwi szklanych X-916 chrom

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Gabloty i inne

W poniższej grupie znajduje się szeroki wachlarz podpórek półek szklanych oraz zamków do gablot. Dobranie odpowiedniego modelu zależy od grubości półki, np. 6, 10, 16 czy 25 mm. Występują one w różnych wariantach kolorystycznych, np. nikiel satyna, chrom czy złoto. Są to produkty wysokiej jakości, odporne na rdzę i inne uszkodzenia. Kolekcja zamków stanowi doskonałe zabezpieczenie przed osobami niepowołanymi. One również cechują się solidnym wykonaniem oraz estetycznym wykończeniem. Dzięki takim rozwiązaniom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu uniwersalne połączenia, które z pewnością będą służyły przez wiele lat, ciesząc swoich użytkowników trwałością i niezawodnością.