Zestawy do monitoringu


W przedstawionej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości, najnowszej technologii zestaw do monitoringu od wiodącego niemieckiego producenta, specjalizującego się w zabezpieczeniach - firmy ABUS. Nowoczesny design oraz multifunkcjonalność przy atrakcyjnych cenach to gwarancja Państwa zadowoleni ... Więcej

Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
1 676,76 zł
2 062,41 zł
23%
cena specjalna
2 419,98 zł
2 976,58 zł
23%
cena specjalna
Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Zestawy do monitoringu

W przedstawionej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości, najnowszej technologii zestaw do monitoringu od wiodącego niemieckiego producenta, specjalizującego się w zabezpieczeniach - firmy ABUS. Nowoczesny design oraz multifunkcjonalność przy atrakcyjnych cenach to gwarancja Państwa zadowolenia. Przedstawione zestawy monitoringu świetnie nadają się dla domów prywatnych jak i obiektów publicznych oraz małych i większych przedsiębiorstw. Urządzenia są typu P&P, zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z tego typu elektroniką.