Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E

B-Harko


Kłódki szyfrowe B-HARKO - wygodne otwieranie kodem Wybierasz się w podróż z bagażem? Kemping, a może namiot? Takim sytuacjom zawsze towarzyszy mały stres w obawie o kradzież mienia. Nie denerwuj się na zapas - zadbaj o swój spokój i dodatkowe zabezpieczenie. Jednym ... Więcej

Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
KD-HR-101

Kłódka mosiężna szyfrowa 30mm B-HARKO BH30 (kod na 3 cyfry)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
KD-HR-102

Kłódka mosiężna szyfrowa 40mm B-HARKO BH40 (kod na 4 cyfry)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - B-Harko

Kłódki szyfrowe B-HARKO - wygodne otwieranie kodem


Wybierasz się w podróż z bagażem? Kemping, a może namiot? Takim sytuacjom zawsze towarzyszy mały stres w obawie o kradzież mienia. Nie denerwuj się na zapas - zadbaj o swój spokój i dodatkowe zabezpieczenie. Jednym ze sposobów, który może pomóc uchronić nas przed złodziejami, będzie kłódka na szyfr. Mechanizm kodowy działa na zasadzie kilkucyfrowej kombinacji, którą znają tylko wtajemniczone osoby. Dzięki temu żaden nieuprawniony człowiek nie wejdzie do naszego tymczasowego miejsca zamieszkania pod naszą nieobecność. Jest to także duża wygoda ze względu na to, że nie trzeba nosić przy sobie dodatkowych kluczy. Kłódka szyfrowa B-HARKO to zatem połączenie prostoty, nowoczesności, atrakcyjnej ceny oraz niezwykłego komfortu. W ofercie sklepu sparta.com.pl znajdziemy wiele kłódek szyfrowych pałąkowych wykonanych między innymi z węglika boru, który jest nawet o 50% mocniejszy niż stal hartowana. Te rozwiązania bez wątpienia zniechęcą niejednego złodzieja do podjęcia próby kradzieży naszego mienia. Różne gabaryty kłódek na kod będą pasowały do różnych zastosowań. Jedne będą świetnym zamknięciem do stołów i krzeseł na czas nocy w ogródkach zewnętrznych, inne ze względu na kompaktowy rozmiar i estetykę sprawdzą się do zamykania walizek i drzwi szafek w pomieszczeniach sanitarnych. W ofercie sklepu internetowego sparta.com.pl znaleźć możemy kłódki szyfrowe renomowanych producentów takich jak Yale, Abus, LOB Assa Abloy. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze odpowiedniej kłódki na szyfr - zachęcamy do zadania pytania do naszego działu obsługi klienta.