Gerda


Trzpieniowe kłódki GERDA - produkty obdarzone zaufaniem Firma GERDA to bezkompromisowo lider na rynku zabezpieczeń, słynący z doskonałych umocnień dla bram, hal, kontenerów i krat. Kłódki GERDA w większości przypadków są uodpornione na zmienne i ci ... Więcej

Liczba produktów 22
Sortowanie:
Ilość na stronie:
KD-WA-120

Kłódka GERDA SECURE KSWT 50mm wzmocniona, trzpieniowa, nikiel-satyna, blister

Dostępność
Na zamówienie
Wysyłka*: poniedziałek
43,54 zł
Liczba produktów 22
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Gerda

Trzpieniowe kłódki GERDA - produkty obdarzone zaufaniem


Firma GERDA to bezkompromisowo lider na rynku zabezpieczeń, słynący z doskonałych umocnień dla bram, hal, kontenerów i krat. Kłódki GERDA w większości przypadków są uodpornione na zmienne i ciężkie warunki atmosferyczne, gdyż są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal czy mosiądz, co gwarantuje solidność i trwałość. Produkty z kategorii kłódki trzpieniowe sprawdzą się w miejscach narażonych na zwiększoną przestępczość, gdyż chronią przed próbami ukręcenia i zerwania. Wzmocnione kłódki trzpieniowe GERDA SECURE KSWT mają hartowany, prosty pałąk, co zwiększa ich odporność na uszkodzenia. Ich wyrazisty, jednocześnie prosty design, który pasuje do minimalistycznych przestrzeni. Bogaty wybór rozmiarów kłódek GERDA BRASS LINE pozwala dostosować zabezpieczenia do różnorodnych potrzeb i miejsc zastosowań. Są projektowane z myślą o użytkownikach, zapewniając łatwość obsługi i szybkość zamknięcia. Żeliwne kłódki GERDA IRON LINE o podstawowej ochronie także są objęte gwarancją producenta, co daje dodatkową pewność, co do ich jakości i trwałości. Tego typu produkty powinny służyć nam nawet przez wiele lat, jeśli będziemy zwracać uwagę na ich właściwą pielęgnację odpowiednimi środkami. Nawet wysokiej jakości kłódki bez regularnego smarowania nie będą służyć nam tak samo sprawnie nowe produkty. Jeśli natomiast poświęcimy kilka krótkich chwil na konserwację mechanizmu, to z całą pewnością będziemy mogli cieszyć się niezawodną kłódką przez długi czas. W sklepie sparta.com.pl znaleźć można też chemię budowlaną, która powoli wydłużyć żywotność naszych wkładek, zamków i kłódek. Szczególnie polecamy preparat Brunox Top Lock Spray, który dostępny jest w różnych pojemnościach. Warto pamiętać, że firma sparta.com.pl zaopatruje też w kłódki GERDA w Systemie Jednego Klucza oraz systemy Master Key na specjalne zamówienie.