Geze

Nasza oferta okuć do szkła została przygotowana dzięki współpracy z czołowymi producentami specjalizującymi się w tej branży. Jednym z nich jest zdecydowanie marka Geze działająca na rynku europejskim już od 1863 roku. O jej niezawodności świadczy chociażby fakt, iż posiada liczne laury i wyróżnieni ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Geze

Nasza oferta okuć do szkła została przygotowana dzięki współpracy z czołowymi producentami specjalizującymi się w tej branży. Jednym z nich jest zdecydowanie marka Geze działająca na rynku europejskim już od 1863 roku. O jej niezawodności świadczy chociażby fakt, iż posiada liczne laury i wyróżnienia, które są doskonałymi świadectwami jakości działania firmy. Wśród kompleksowych rozwiązań znajdujących się w naszym asortymencie dostępne są takie produkty jak zamki, klamki, zawiasy, okucia punktowe oraz wspaniale skompletowane zestawy zawierające wszystkie potrzebne elementy, które zapewniają sprawne i wygodne użytkowanie konstrukcji szklanych. Wszystkich Państwa serdecznie zachęcamy do nabycia wysoko gatunkowych wyrobów firmy Geze, które zapewnią estetyczny i zadowalający efekt końcowy.