Cena:
-
Producenci:

Zawiasy meblowe


Wyjątkowe zawiasy meblowe - solidne połączenie dla trwałych mebli W naszej specjalnej ofercie nie mogliśmy pominąć zawiasów meblowych. Warto zauważyć, że są to artykuły o niewielkich wymiarach, dzięki czemu swoje zastosowanie znajdują np.. Jako elementy mocujące drzwiczki s ... Więcej

Liczba produktów 69
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZA-AG-121

Zawias meblowy splatany AMIG 1002, 60x40, chrom (4802)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-AG-120

Zawias meblowy splatany AMIG 1002, 60x40, złoto antyczne (5599)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-AG-600

Zawias meblowy splatany AMIG 2002, 60x40, INOX (5329)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-AG-601

Zawias meblowy splatany AMIG 2002, 60x50, INOX (7322)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-AG-611

Zawias meblowy splatany AMIG 2002, 70x50, INOX (5330)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-SU-010

Zawias drabinowy

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-SW-00

Zawiasa rozłączna okienna lewa, ocynk srebrny

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-SW-001

Zawiasa rozłączna okienna prawa, ocynk srebrny

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-PI-000

Zawiasa splatana 20 ocynk złoty

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-PI-001

Zawiasa splatana 25 ocynk złoty

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-PI-015

Zawiasa splatana 30 ocynk złoty

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-PI-002

Zawiasa splatana 35 ocynk złoty

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-PI-003

Zawiasa splatana 40 ocynk złoty

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-PI-004

Zawiasa splatana 45 ocynk złoty

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-PI-005

Zawiasa splatana 50 ocynk złoty

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-PI-006

Zawiasa splatana 60 ocynk złoty

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-PI-007

Zawiasa splatana 70 ocynk złoty

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-PI-008

Zawiasa splatana 80 ocynk złoty

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-GR-000

Zawiasa L-25 nikiel

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-GR-002

Zawiasa L-30 nikiel

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-GR-004

Zawiasa L-35 nikiel

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-GR-006

Zawiasa L-40 nikiel

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-GR-008

Zawiasa L-50 nikiel

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZA-GR-010

Zawiasa L-60 nikiel

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
Liczba produktów 69
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Meblowe

Wyjątkowe zawiasy meblowe - solidne połączenie dla trwałych mebli


W naszej specjalnej ofercie nie mogliśmy pominąć zawiasów meblowych. Warto zauważyć, że są to artykuły o niewielkich wymiarach, dzięki czemu swoje zastosowanie znajdują np.. Jako elementy mocujące drzwiczki szafowe. Zawiasy meblowe umożliwiają ruchome połączenie dwóch części mebla, takich jak drzwi, szuflady lub skrzydła. Zawiasy meblowe pozwalają na otwieranie i zamykanie drzwi szafek, gablot i innych mebli. Mogą być stosowane w różnych kierunkach, na przykład do otwierania drzwi na lewo lub prawo, co daje elastyczność w projektowaniu i użytkowaniu mebli. Wiele zawiasów meblowych ma możliwość regulacji, co umożliwia precyzyjne dostosowanie ustawienia drzwi w stosunku do mebla. Dzięki temu można zapewnić idealne dopasowanie, szczelność i płynne działanie. Zawiasy do drzwiczek są częścią wyposażenia mebla i mogą mieć wpływ na jego wygląd. Dlatego w naszej ofercie dostępne są różne style i wykończenia, które pozwalają na dopasowanie do konkretnego projektu i estetyki. Zawiasy meblowe są wykonane z trwałych materiałów, co zapewnia niezawodność i wytrzymałość i jest istotne w przypadku częstego użytkowania mebli. Niektóre zawiasy meblowe posiadają mechanizmy tłumiące, które zapewniają ciche i płynne zamknięcie drzwi lub szuflad. To przydatne, aby uniknąć hałasu i potencjalnych uszkodzeń. W ofercie możemy znaleźć także wygodne zawiasy meblowe samodomykające. Samozamykanie drzwi ma wpływ na poprawę bezpieczeństwa w przypadku mebli, które przechowują niebezpieczne lub cenne przedmioty. Zamykając drzwi automatycznie minimalizuje się ryzyko przypadkowego nadania dostępu do takich przedmiotów, np.. Małym dzieciom. Nie trzeba się martwić o ręczne zamykanie drzwi, co jest szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy mamy zajęte ręce lub gdy chcemy po prostu szybko zamknąć drzwi po skorzystaniu z mebla. W dodatku zawiasy meblowe samodomykające często są wykonane w sposób, który nie narusza estetyki mebla. Dzięki temu nie wpływają one negatywnie na wygląd mebla i nie stanowią przeszkody w codziennym użytkowaniu.

Jakie są rodzaje zawiasów meblowych w naszym asortymencie?


Ze względu na różnorodność systemów meblowych, postanowiliśmy dołączyć do naszego asortymentu zawiasy splatane, zawiasy puszkowe i kołkowe i zawiasy kątowe, zawiasy drabinowe i inne. Zawiasy splatane meblowe są często stosowane w meblach antycznych, rustykalnych, stylizowanych, mebli z litego drewna, takich jak szafy, komody, stoły czy skrzynie. Dodają one nie tylko autentycznego wyglądu, ale także zapewniają trwałe i stabilne mocowanie drzwiczek. Splatane zawiasy meblowe starego typu mogą być używane w szafkach i komodach z dwoma drzwiami, gdzie umożliwiają otwieranie obu drzwi na raz lub niezależne otwieranie jednego drzwi. Zawiasy puszkowe meblowe są montowane w szafkach, które muszą być bardzo estetyczne. Zawiasy puszkowe są w pełni ukryte wewnątrz mebla, pozwalają na płynne otwieranie i zamykanie drzwi, jednocześnie zapewniając estetyczny wygląd. Zawiasy puszkowe meblowe znajdują zastosowanie w różnego rodzaju meblach pokojowych, takich jak komody, szafki RTV, witryny itp.. Ten zawias meblowy może oferować cichy domyk, dzięki zastosowaniu specjalnych mechanizmów amortyzujących. W ten sposób unikniemy hałasu i niepotrzebnych trzasków, co tworzy spokojne i komfortowe otoczenie. Sprawdzi się w domach osób, które są szczególnie wyczulone na dźwięki. Ten mechanizm także zapobiega gwałtownemu zamykaniu się drzwiczek, co może powodować uszkodzenia mebli lub ich elementów. Zawias kołkowy służy do umożliwienia obrotowego ruchu między dwoma elementami, zapewniając jednocześnie stabilne i trwałe połączenie. Służą do zamocowania drzwiczek np.. W meblach kuchennych na zamówienie, umożliwiając łatwe otwieranie i zamykanie mebli. Zapewniają stabilne połączenie, które można łatwo rozmontować w celu dostępu do ich wnętrza. Zawiasy Stanley to specjalne modele, które stosowane są do nietypowych rozwiązań. Zawiasy boczne, narożne i płaskie są doskonałe do zastosowania w osłonach maszyn, paneli i w rozdzielnicach elektrycznych. Zawiasy narożne są projektowane tak, aby zapewnić optymalne dopasowanie i wytrzymałość na warunki atmosferyczne, co jest istotne w przypadku ciężkich drzwiczek lub wymagających częstego otwierania i zamykania elementów. Zawias płaski charakteryzuje się wąskim profilem, co sprawia, że jest dyskretny i estetyczny. Zawiasy boczne natomiast będą odporne na duże obciążenia, trwałe i łatwe w użytkowaniu. Nasze zawiasy do drzwiczek są dostępne w różnych typach i rozmiarach, aby spełnić potrzeby naszych klientów. Modele te wykonane są z dobrych gatunkowo materiałów, dzięki którym możliwe jest zabezpieczenie produktów przed korozją lub innymi uszkodzeniami mechanicznymi.


Gdzie stosowane są nasze zawiasy meblowe?


Wybór odpowiedniego typu zawiasów zależy od rodzaju mebli, ich funkcji i preferencji projektowych. Zawiasy meblowe są powszechnie stosowane w szafkach kuchennych, zarówno na górnych, jak i dolnych drzwiach. Pozwalają na płynne otwieranie i zamykanie szafek, a także na dostęp do ich zawartości. Zawias meblowy jest nieodłącznym elementem szaf w sypialniach, łazienkach. Wygodny dostęp do szafy umożliwia przechowywanie ubrań, ręczników kosmetyków i artykuły gospodarstwa domowego. Zawiasy meblowe mogą być też używane do zamocowania ruchomych blatów biurek i stołów, umożliwiając ich składanie i rozkładanie. To przydatne w przypadku mebli, które mają być łatwe do przenoszenia lub dostosowywania do różnych potrzeb. Zawiasy meblowe są wykorzystywane w różnego rodzaju meblach biurowych, takich jak szafy, półki. Zapewniają one funkcjonalność, umożliwiając otwieranie i zamykanie drzwi oraz dostęp do dokumentów i innych przedmiotów biurowych. Zawiasy meblowe są też używane w przemyśle spożywczym czy hotelarskim. Stosowane są w meblach sklepowych, hotelowych i restauracyjnych, takich jak witryny, regały i szafy prezentacyjne. Umożliwiają one wygodne otwieranie i zamykanie drzwi, ułatwiając ekspozycję produktów i dostęp do nich. Jeśli poszukują Państwo nietypowych zawiasów meblowych, funkcjonalnych i uniwersalnych rozwiązań to zapewniamy, że u nas z pewnością je Państwo znajdą.