Noże


Każdy majsterkowicz tego potrzebuje. Noże są akcesoriami, które zawsze zdają egzamin podczas pracy w warsztacie, na budowie a nawet w przydomowym ogródku. Znajdziesz u nas spory wybór noży profesjonalnych do uniwersalnych zastosowań od czołowych producentów specjalizujących się stricte w wyrobach na ... Więcej

Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
NZ-HE-000

Nóż aluminiowy Tolsen 18mm

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
NO-MP-000

Nóż do tapet MPT zaokrąglony, 61x19 mm MHF03001

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
OS-HE-000

Ostrze hakowe Stanley typ 1996 5 szt 11-983 (19229)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
PA-TE-003

Pokrowiec ze skóry na młotki Medid

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
PA-TE-002

Pokrowiec ze skóry na noże Medid

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
OS-ST-000

Ostrza łamane STANLEY 18mm (10szt.) 11-301

Dostępność
Na zamówienie
10,59 zł
Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Noże

Każdy majsterkowicz tego potrzebuje. Noże są akcesoriami, które zawsze zdają egzamin podczas pracy w warsztacie, na budowie a nawet w przydomowym ogródku. Znajdziesz u nas spory wybór noży profesjonalnych do uniwersalnych zastosowań od czołowych producentów specjalizujących się stricte w wyrobach narzędziowych. Niezwykle ostre, a zarazem bezpieczne w użytkowaniu za sprawą ergonomicznych oraz komfortowych uchwytów. Noże z łamanymi ostrzami, zwane też segmentowymi to produkty w których z łatwością w momencie stępienia możesz wymienić wkłady. Świetnie nadają się do cięcia tapet oraz innych twardszych materiałów. Niektóre z nich mają wbudowane magazynki, dzięki którym po zużyciu jednego ostrza i cofnięciu prowadnicy następne ostrze ładowane jest w sposób automatyczny. Zapomnij o noszeniu przy sobie ostrych wkładów wymiennych. Jednak jeśli zdecydujesz się na klasyczną wersję noża - możesz na nas polegać także jeśli będziesz potrzebował kompletu nowych ostrzy. Solidna obudowa, która zapobiega chwianiu się ostrzy, wygodny system wysuwania. Modele zostały zaprojektowane tak, aby ostrza były blisko rękojeści co pozwoli Ci na precyzyjną robotę. Dla większego bezpieczeństwa i zapewnienia porządku możesz wyposażyć się tu także w pasy i pokrowce narzędziowe.