Nuova Feb


Poczucie prywatności i bezpieczeństwa jest na wyciągnięcie ręki. Idealne rozwiązanie współpracujące z interkomami, przez co jest fantastycznym zabezpieczaniem furtek czy bramek. Elektrozaczepy symetryczne z serii NouvaFeb do Assa Abloy są one przeznaczone do drzwi wąskoprofilowych, drewnianych, meta ... Więcej

Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Nuova Feb

Poczucie prywatności i bezpieczeństwa jest na wyciągnięcie ręki. Idealne rozwiązanie współpracujące z interkomami, przez co jest fantastycznym zabezpieczaniem furtek czy bramek. Elektrozaczepy symetryczne z serii NouvaFeb do Assa Abloy są one przeznaczone do drzwi wąskoprofilowych, drewnianych, metalowych oraz PCV. Posiadają one regulację języków, które pozwalają na usunięcie luzów między językiem elektrozaczepu a językiem zamka furtki, przez co minimalizuje się nacisk wywierany na zapadkę przez zatrzask drzwi. Przeznaczone są do stosowania w dowolnych systemach kontroli dostępu i systemach domofonowych. Ich uniwersalna budowa daje możliwości montażu w drzwiach zaróno prawych jak i lewych. Produkty wykonane zostały z materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne, a ich wysoka trwałość potwierdzona jest atestami.