Podkładki filcowe


Najlepszym i najskuteczniejszym zabezpieczeń podłóg przed zarysowaniem są z pewnością podkładki filcowe mocowane do nóg krzeseł, stołów czy mebli. Ze swojej strony oferujemy Państwu modele samoprzylepne, białe lub brązowe, w zróżnicowanych kształtach i rozmiarach. Cechują się bardzo niską ceną, któr ... Więcej

Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
SI-GR-001

Podkładka filcowa

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
SI-GR-002

Podkładka filcowa 210x297

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Podkładki filcowe

Najlepszym i najskuteczniejszym zabezpieczeń podłóg przed zarysowaniem są z pewnością podkładki filcowe mocowane do nóg krzeseł, stołów czy mebli. Ze swojej strony oferujemy Państwu modele samoprzylepne, białe lub brązowe, w zróżnicowanych kształtach i rozmiarach. Cechują się bardzo niską ceną, która zachęca naszych użytkowników do ich wielokrotnego zakupu. Jeżeli zależy Państwu na ochronie powierzchni przed ewentualnymi uszkodzeniami to zdecydowanie się na zakup naszych podkładek będzie idealnym rozwiązaniem!