Wsporniki do półek


Wyjątkowa stabilność i elegancja - wsporniki do półek

Dzięki półkom można szybko i łatwo uzyskać dostęp do przechowywanych przedmiotów bez konieczności przeszukiwania szafek czy szuflad. Pozwalają one maksymalnie wykorzystanie dostępnej przestrzeni, przydaje si ... Więcej


Liczba produktów 15
Sortowanie:
Ilość na stronie:
PP-WA-000

Podpórka półki, komandorek duży, biały

Dostępność
Wysyłka*: jutro
PP-WA-001

Podpórka półki, komandorek duży, buk jasny

Dostępność
Wysyłka*: jutro
PP-WA-002

Podpórka półki, komandorek duży, wiśnia

Dostępność
Wysyłka*: jutro
PP-WA-003

Podpórka półki, komandorek duży, beżowy

Dostępność
Wysyłka*: jutro
LA-FA-003

Łącznik do półki, komandorek mały, beżowy

Dostępność
Wysyłka*: jutro
LA-FA-000

Łącznik do półki, komandorek mały, biały

Dostępność
Wysyłka*: jutro
LA-FA-008

Łącznik do półki, komandorek mały, czarny

Dostępność
Wysyłka*: jutro
LA-FA-006

Łącznik do półki, komandorek mały, jasny brąz

Dostępność
Wysyłka*: jutro
LA-FA-001

Łącznik do półki, komandorek mały, jasny szary

Dostępność
Wysyłka*: jutro
LA-FA-005

Łącznik do półki, komandorek mały, wiśnia

Dostępność
Wysyłka*: jutro
PP-HR-000

Podpórka pod półkę 194x200 mm

Dostępność
Wysyłka*: jutro
PP-HR-001

Podpórka pod półkę ozdobna owal 194x200 mm

Dostępność
Wysyłka*: jutro
PP-GR-005

Podpórka pod półkę 5M (100szt)

Dostępność
Na zamówienie
7,80 zł
Liczba produktów 15
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Wsporniki do półek

Wyjątkowa stabilność i elegancja - wsporniki do półek


Dzięki półkom można szybko i łatwo uzyskać dostęp do przechowywanych przedmiotów bez konieczności przeszukiwania szafek czy szuflad. Pozwalają one maksymalnie wykorzystanie dostępnej przestrzeni, przydaje się to szczególnie w pomieszczeniach o małym metrażu. Można na nich umieścić ozdobne elementy, które nadają charakteru pomieszczeniu i tworzą atrakcyjne wizualnie aranżacje. Półki można dostosować do swoich preferencji, tworząc różne układy i wzory na ścianach zgodne z własnym stylem. W większości przypadków wiszące półki nie mają drzwiczek, co pozwala na swobodny przepływ powietrza. Dzięki temu przechowywane przedmioty są lepiej wentylowane i mniej podatne na tworzenie się wilgoci czy nieprzyjemnych zapachów. Wsporniki są elementami, które służą do montażu półek na ścianie. Uchwyty do półek pełnią ważną rolę w funkcjonalności i estetyce mebli. Pełnią funkcję podtrzymywania półki i zapewnienia jej stabilności. Istnieje wiele różnych rodzajów wsporników do półek, które mogą być stosowane w zależności od preferencji stylowych, materiału półki i wymagań dotyczących obciążenia.


Wsporniki kątowe - składają się z dwóch narożnikowych płyt lub kątowników, które są przykręcone zarówno do ściany, jak i do spodu półki. Zapewniają one solidne podparcie dla półki.


Wsporniki ukryte - są zamocowane wewnątrz półki, co daje efekt niewidocznych podparć. Wspornik do półki ukryty zapewnia estetyczny wygląd, ponieważ mocowania nie są widoczne z zewnątrz. Wsporniki ukryte są popularne w projektach, gdzie chcemy uzyskać wrażenie lewitujących półek.


Kątowniki montażowe, komandorki - służą do mocowania blatów, półek np. w szafach wnękowych. Zapewniają wysoka wytrzymałość i stabliność nawet w bardzo dużych szafach typu Komandor. Dzięki zaślepkom z tworzywa sztucznego nie widać śrub instalacyjnych w różnego rodzaju meblach. 


Wsporniki do półek są dostępne w różnych kolorach oraz tworzone są z różnych materiałów takich jak metal, drewno lub tworzywa sztuczne. Wybór odpowiednich wsporników zależy od wielkości półki, stylu wystroju wnętrza i preferencji estetycznych. Oferta sklepu internetowego sparta.com.pl to szeroki wybór funkcjonalnych uchwytów do półek które będą pasować zarówno do półki szklanej, jak i drewnianej. Te produkty idealnie sprawdzą się do zabezpieczania półki przed spadaniem czy wyginaniem się pod wpływem ciężaru. Są bardzo wytrzymałe i trwałe, przez co posłużą nam długi czas. Dysponujemy rozmaitymi modelami uchwytów do półki w ciekawych wariantach kolorystycznych takich jak beż, biel, jasny buk, wiśnia i wiele innych. Produkty sprzedawne są na sztuki, dzięki czemu zarówno osoby prywatne, jak i firmy będą mogły zaopatrzyć się w dogodne ilości.