Samoprzylepne


Wyroby, które dostępne są w poniższej ofercie to samoprzylepne uszczelki pęczniejące do drzwi przeciwpożarowych firmy Maron. Charakteryzują się znacznym zwiększeniem objętości pod wpływem działania podwyższonej temperatury, w ten sposób utrudniając przedostanie się ognia i dymu z pomieszczeń objętyc ... Więcej

Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Samoprzylepne

Wyroby, które dostępne są w poniższej ofercie to samoprzylepne uszczelki pęczniejące do drzwi przeciwpożarowych firmy Maron. Charakteryzują się znacznym zwiększeniem objętości pod wpływem działania podwyższonej temperatury, w ten sposób utrudniając przedostanie się ognia i dymu z pomieszczeń objętych pożarem. Uszczelki te nie służą do normalnej izolacji i działają w praktyce tylko w czasie pożaru. Swoje zastosowanie znajdują również w ścianach osłonowych, sufitach podwieszanych czy bramach przemysłowych. W trakcie montażu powierzchnia, do której stosowane jest uszczelnienie powinna być idealnie czysta oraz sucha, wolna od kurzu, smaru i każdego rodzaju oleju. Dzięki temu, że są wykonane z najwyższej jakości materiałów, produkowane całkowicie we Włoszech cechują się bardzo dobrymi właściwościami i są stosowane przez bardzo wielu producentów w całej Europie. Polecamy i gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z dokonanych zakupów. Firma Sparta jest przedstawicielem firmy Marvon na rynku polskim - dla producentów drzwi ppoż. oferujemy specjalne warunki cenowe.