Uszczelki Marvon do drzwi p.poż.


Tutaj prezentujemy Państwu samopęczniejące uszczelki przeciwpożarowe firmy Marvon. Są to produkty, które cieszą się ogromną popularnością przede wszystkim ze względu na swoje zastosowanie. Doskonale sprawdzają się jako skuteczne zabezpieczenie ram przeciwpożarowych (metalowych, drewnianych, aluminio ... Więcej

Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Uszczelki Marvon do drzwi p.poż.

Tutaj prezentujemy Państwu samopęczniejące uszczelki przeciwpożarowe firmy Marvon. Są to produkty, które cieszą się ogromną popularnością przede wszystkim ze względu na swoje zastosowanie. Doskonale sprawdzają się jako skuteczne zabezpieczenie ram przeciwpożarowych (metalowych, drewnianych, aluminiowych), drzwi od windy czy ścian osłonowych. Wyroby te charakteryzują się znacznym zwiększeniem objętości pod wpływem działania podwyższonej temperatury. Kiedy sięga ona 450 stopni Celsjusza, uszczelki tworzą stabilna, lekko elastyczną, porowatą piankę. Jeżeli zależy Państwu na wysokich standardach bezpieczeństwa to gorąco zachęcamy do rozważenia zakupu artykułów znajdujących się w naszej atrakcyjnen ofercie.