Cena:
-
Producenci:

Samozamykacze nakładane - do lekkich drzwi


Mini samozamykacze nakładane na drzwi lekkie ABUS

Małe samozamykacze górne do drzwi pokojowych sprawiają, że wybrane przez nas drzwi zamkną się same. Mini samozamykacze przydają się szczególnie w bardzo niewielkich przestrzeniach - w wąskich ko ... Więcej


Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Samozamykacze nakładane - do lekkich drzwi

Mini samozamykacze nakładane na drzwi lekkie ABUS


Małe samozamykacze górne do drzwi pokojowych sprawiają, że wybrane przez nas drzwi zamkną się same. Mini samozamykacze przydają się szczególnie w bardzo niewielkich przestrzeniach - w wąskich korytarzach, gdzie permanentnie otwarte drzwi mogą generować niebezpieczeństwo. Czasem wystarczy podmuch wiatru przez otwarte okno i drzwi mogą otworzyć się samoczynnie. Dzięki samozamykaczom ABUS do drzwi lekkich możemy postawić delikatny opór drzwiom wewnętrznym, w konsekwencji zapobiegniemy ich trzaskaniu. Samozamykacze wyposażone są w trzystopniową regulację, a ich montaż jest bardzo prosty, gdyż wymaga tylko nałożenia na skrzydło od góry. W ten sposób można też zabezpieczyć okoliczne ściany i drzwi przed niszczeniem. Ich zaletą jest to, że w każdej chwili samozamykacze mogą zostać zdemontowane bez pozostawienia dziur czy odbarwień. Jest szczególnie przydatne np. w wynajmowanych mieszkaniach, gdzie najczęściej zależy nam na komforcie w codziennym życiu, ale bez ingerowania na stałe w wygląd ścian i ościeżnic. Samozamykacze ABUS mogą być stosowane zarówno do drzwi lewych, jak i prawych, co zwiększa ich wszechstronność. Występują w kilku podstawowych kolorach, co pozwala dopasować je do różnych stylów i kolorystyki wnętrz. Mini samozamykacze ABUS mają dyskretny design, co pozwala na dopasowanie ich do wystroju wnętrza i zachowanie estetyki pomieszczenia. Mini samozamykacze nakładane na drzwi lekkie ABUS to rozwiązanie, które zapewnia wygodę, bezpieczeństwo i spokój w codziennym życiu. Eliminują hałasy i pozwalają skupić się na komforcie w naszym domu. Niezawodność, prostota montażu i możliwość demontażu bez uszkodzeń sprawiają, że są idealnym wyborem dla każdego, kto poszukuje praktycznego rozwiązania do swoich drzwi wewnętrznych.