Tasmy rozprężne Penosil


Taśmy rozprężne firmy PENOSIL do tzw. ciepłego montażu okien i drzwi. Taśmy te coraz częściej zastępują tradycyjną metodę izolowania połączeń ściana-rama okienna, pianki montażowe. Taśmy rozprężne sprzedawane są w skompresowanych rolkach. Po użyciu taśmy, rozpręża się ona w ciągu kilkudziesięciu min ... Więcej

Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Tasmy rozprężne Penosil

Taśmy rozprężne firmy PENOSIL do tzw. ciepłego montażu okien i drzwi. Taśmy te coraz częściej zastępują tradycyjną metodę izolowania połączeń ściana-rama okienna, pianki montażowe. Taśmy rozprężne sprzedawane są w skompresowanych rolkach. Po użyciu taśmy, rozpręża się ona w ciągu kilkudziesięciu minut do określonej objętości. Wybór taśmy zależy od głębokości i szerokości powstałej szczeliny między ramą okienną a murem. Stosowanie taśm rozprężnych ułatwia i przyśpiesza pracę, w bardzo dużym stopniu zmniejsza ryzyko powstawania mostków termicznych, przenikania wilgoci, powstawania grzybów.