WS


W poniższej ofercie znajdziecie Państwo, najnowsze rozwiązania elektronicznej kontroli dostępu na bazie klamek. Charakteryzują się nowoczesnym designem oraz multifunkcjonalnością przy atrakcyjnych cenach. Istnieje możliwość zdalnego nadawania uprawnień za pomocą aplikacji w telefonie. Świetnie nadaj ... Więcej

Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
BR-WS-000

Bramka internetowa vGetaway do klamek elektronicznych VG-BL

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
472,00 zł
szt
Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - WS

W poniższej ofercie znajdziecie Państwo, najnowsze rozwiązania elektronicznej kontroli dostępu na bazie klamek. Charakteryzują się nowoczesnym designem oraz multifunkcjonalnością przy atrakcyjnych cenach. Istnieje możliwość zdalnego nadawania uprawnień za pomocą aplikacji w telefonie. Świetnie nadające się do pomieszczeń biurowych w obiektach użyteczności publicznej oraz przedsiębiorstwach, a także apartamentach prywatnych oraz na wynajem przy których niezbędna jest prosta i bezkosztowa zmiana hasła dostępu. Istnieje możliwość rozszerzenia o dodatkowe akcesoria.