Cena:
-
atest
Kolor

Zamki wierzchnie do drzwi Yale


Nie przekonuje Cię idea staromodnego zamka nawierzchniowego, ale Twoje drzwi dają Ci możliwość wyboru innego zabezpieczenia - nie mogłeś trafić lepiej. Zamki wierzchnie Yale (grupa Assa Abloy - światowy lider produkcji okuć) charakteryzuje bardzo nowoczesna stylistyka, ciekawe nowoczesne pokrycia, w ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Yale

Nie przekonuje Cię idea staromodnego zamka nawierzchniowego, ale Twoje drzwi dają Ci możliwość wyboru innego zabezpieczenia - nie mogłeś trafić lepiej. Zamki wierzchnie Yale (grupa Assa Abloy - światowy lider produkcji okuć) charakteryzuje bardzo nowoczesna stylistyka, ciekawe nowoczesne pokrycia, wysoki standard bezpieczeństwa i rozsądna cena. W ofercie dostępne posiadamy aż trzy zamek Yale do drzwi Y2T oraz Y2D oraz H102GL. Nową wersję kultowych zamków cechuje ciekawy design, który świetnie prezentuje się on na każdej powierzchni drzwiowej. Produkt dostępny jest w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej: nikiel satyna, złoto i srebro polerowane, patyna czy nawet bardzo modna ostatnio miedź do złudzenia przypominająca różowe złoto. W zależności od modelu w komplecie znajdują się klucze nacinane lub nawiercane. Zabezpieczenia firmy Assa Abloy są wyrobami uniwersalnymi, łatwymi w montażu i znajdują zastosowania w praktycznie każdego typu drzwiach. Doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami.