Cena:
-
Producenci:
Rodzaj_otw
Rozmiar
Powloka

Ekskluzywne


Ekskluzywna kolekcja klamek do drzwi, którą przygotowaliśmy w swojej ofercie, przeznaczona jest dla osób, które przy zakupie kierują się przede wszystkim wyglądem danego produktu. Dostępne artykuły w różnorodnych kształtach, kolorach i rodzajach zyskują dzięki nim unikalne efekty estetyczne. Klienci ... Więcej

Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
TA-BM-002

Bochetka CRO-chrom

Dostępność
Wysyłka*: jutro
TA-BM-003

Bochetka WB CRO-chrom

Dostępność
Wysyłka*: jutro
KL-SP-621

Klamka drzwiowa FIMET, model SHADOW

Na zamówienie
210,00 zł
Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Ekskluzywne

Ekskluzywna kolekcja klamek do drzwi, którą przygotowaliśmy w swojej ofercie, przeznaczona jest dla osób, które przy zakupie kierują się przede wszystkim wyglądem danego produktu. Dostępne artykuły w różnorodnych kształtach, kolorach i rodzajach zyskują dzięki nim unikalne efekty estetyczne. Klienci, którym zależy na jak najlepszym wystylizowaniu i wyeksponowaniu poszczególnych części drzwi, zdecydowanie powinni zapoznać się z naszymi propozycjami. Dobrze wybrana klamka staje się ważnym elementem wnętrza. W dalszej części oferty znajdą Państwo krótkie opisy ofert takich producentów jak Fimet czy Mandelli, które pozwolą na bliższe zapoznanie się z konkretnymi modelami.