Eura


W przedstawionej ofercie znajdziecie Państwo, najnowsze rozwiązania elektronicznej kontroli dostępu na bazie klamek. Oferta zawiera produkty dystrybuowane przez firmę Sparta. Przedstawione klamki elektroniczne charakteryzują się nowoczesnym designem oraz multifunkcjonalnością przy atrakcyjnych cenac ... Więcej

Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Eura

W przedstawionej ofercie znajdziecie Państwo, najnowsze rozwiązania elektronicznej kontroli dostępu na bazie klamek. Oferta zawiera produkty dystrybuowane przez firmę Sparta. Przedstawione klamki elektroniczne charakteryzują się nowoczesnym designem oraz multifunkcjonalnością przy atrakcyjnych cenach. Posiadają funkcję m.in. stałego otwarcia, funkcję nie przeszkadzać oraz nadawania dostępu. Istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia za sprawą odblokowywania kartą oraz kodem PIN, a także dodatkowym kodem PIN. Świetnie nadające się do pomieszczeń biurowych w obiektach publicznych oraz małych i większych przedsiębiorstw, a także apartamentów prywatnych. Istnieje możliwość rozszerzenia o dodatkowe akcesoria.