Kamieniarskie

Przedstawiamy Państwu ofertę profesjonalnych młotków kamieniarskich dystrybuowanych przez firmę Sparta. Stosowane głównie przy pracach drogowych, budowlanych oraz wyburzeniowych. Świetnie nadająca się do pracy przy kostce brukowej. Głowice młotków wykonane z najtrwalszego, solidnego materiału o zwię ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Kamieniarskie

Przedstawiamy Państwu ofertę profesjonalnych młotków kamieniarskich dystrybuowanych przez firmę Sparta. Stosowane głównie przy pracach drogowych, budowlanych oraz wyburzeniowych. Świetnie nadająca się do pracy przy kostce brukowej. Głowice młotków wykonane z najtrwalszego, solidnego materiału o zwiększonej masie. Młotki posiadają ergonomiczną, drewnianą, idealnie ukształtowaną rączkę, aby zapewnić komfort pracy. Posiadamy gamę wysokiej jakości młotków w atrakcyjnej cenie.