Kółka do foteli i szafek


Przedstawiamy Państwu galaneterię meblową, w skład której wchodzą kółka do foteli oraz szafek. Charakteryzują się one starannością wykonania oraz solidnym materiałem. Posiadamy szeroką gamę rozmiarów kółek gumowych, które nie rysują podłóg i nie postawiają śladów. Jest to wygodne i praktyczne rozwią ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Kółka do foteli i szafek

Przedstawiamy Państwu galaneterię meblową, w skład której wchodzą kółka do foteli oraz szafek. Charakteryzują się one starannością wykonania oraz solidnym materiałem. Posiadamy szeroką gamę rozmiarów kółek gumowych, które nie rysują podłóg i nie postawiają śladów. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie do przemieszczania mebli, które ułatwiają aranżacje wnętrz. Świetnie nadające się do gabinetów oraz domów mieszkalnych.