Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Komplety PSM, klucz nacinany


Zamontuj okucia do drzwi samodzielnie i naciesz się świetnie wykonaną pracą. Zestawy wkładek PSM zostały wykonane z trwałego i wytrzymałego tworzywa. a dzięki jednostronnej gałce bezproblemowo zamkniesz lub otworzysz drzwi od strony wewnętrznej. Komplety od CES posiadają w opakowaniu 5 kluczy pasują ... Więcej

Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Komplety PSM, klucz nacinany

Zamontuj okucia do drzwi samodzielnie i naciesz się świetnie wykonaną pracą. Zestawy wkładek PSM zostały wykonane z trwałego i wytrzymałego tworzywa. a dzięki jednostronnej gałce bezproblemowo zamkniesz lub otworzysz drzwi od strony wewnętrznej. Komplety od CES posiadają w opakowaniu 5 kluczy pasujących zarówno do standardowej wkładki oraz modelu z gałką, dzięki czemu stają się one bardzo funkcjonalne. Wyposażone w dodatkową ochronę przed kopiowaniem klucza, wobec czego nigdy nikt nie dorobi duplikatu bez wejścia w posiadanie karty producenta, którą posiada jedynie właściciel. Zminimalizuj czas na szukanie kluczy i zaoszczędź miejsce w kieszeni! Wkładki CES nie są najbardziej budżetowymi rozwiązaniami na rynku, jednakowo reprezentują one najwyższy poziom zabezpieczeń i możesz je stosować w przestrzeniach z najbardziej rygorystycznymi zasadami. Rozwiązania często są wybierane do banków, dużych korporacji, instytucji rządowych, obiektów typu centra handlowe , ale także domów wielorodzinnych. Wszystko to za sprawą właściwości przeciwprzewierceniowych, przeciwwytrychowych przeciwmanipulacyjnych oraz najwyższego możliwego stopnia odporności włamaniowej osygnowanego oznaczeniem 6.D.