Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Pozostałe bębenkowe


Wkładki do drzwi chińskich - popraw bezpieczeństwo z dedykowanymi rozwiązaniami Wśród pozostałych produktów znalazły się wkładki do drzwi chińskich, które coraz częściej goszczą na europejskim rynku. Wkładki do drzwi chińskich są specjalnie zaprojektowane do montaż ... Więcej

Liczba produktów 12
Sortowanie:
Ilość na stronie:
WK-HA-006

Wkładka bębenkowa do drzwi 32/43 klucze nawiercane 5+2

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
WK-HA-007

Wkładka bębenkowa do drzwi 35/43 klucze nawiercane 5+2

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
WK-HA-008

Wkładka bębenkowa do drzwi 36/51 klucze nawiercane 5+2

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
WK-HA-005

Wkładka do drzwi Hardy 106 plus WK BDA80 38/35

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
110,48 zł
szt
KL-HA-070

Klucz surowy KSB35L (długość robocza 35mm)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
KL-HA-071

Klucz surowy KSB45L (długość robocza 38mm)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
KL-HA-085

Klucz surowy KSE-W

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
KL-HA-080

Klucz surowy KSS-KPL

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
WK-PC-015

Wkładka bębenkowa PCO 40g/60 z gałką, nikiel, 3 klucze

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
WK-PC-016

Wkładka bębenkowa PCO 9/40 mosiądz, 3 klucze

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
WK-HA-012

Wkładka drzwiowa WK BDA104B 62/35

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
WK-HA-009

Wkładka bębenkowa do drzwi 36/54 klucze nawiercane 5+2

Dostępność
Na zamówienie
77,38 zł
Liczba produktów 12
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Pozostałe bębenkowe

Wkładki do drzwi chińskich - popraw bezpieczeństwo z dedykowanymi rozwiązaniami


Wśród pozostałych produktów znalazły się wkładki do drzwi chińskich, które coraz częściej goszczą na europejskim rynku. Wkładki do drzwi chińskich są specjalnie zaprojektowane do montażu w drzwiach pochodzących z chińskich produkcji. Są one zwykle dostosowane do rozmiarów i specyfikacji stosowanych w drzwiach chińskich. Zaletą drzwi chińskich jest stosunkowo niska cena i przystępna jakość. Natomiast wkładki DIN europrofilowe nie zawsze będą dopasowane do tego typu rozwiązań. Wkładki do drzwi chińskich mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, aluminium lub tworzywo sztuczne. Wkładki do zamka w drzwiach chińskich różnią się pod względem poziomu bezpieczeństwa, który oferują. Niektóre wkładki mogą być wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia, takie jak antywłamaniowe elementy, systemy antywyważeniowe lub tarcze ochronne. Wkładki do drzwi chińskich mogą się różnić w zależności od producenta i modelu drzwi i zamka - istnieją zarówno modele do zamków wpuszczanych i nawierzchniowych.

Wkładki do zamka DIN - Yale i ISEO


Wśród wkładek bębenkowych DIN możemy wyszczególnić producenta Yale, który należy do grupy Assa Abloy. W tej kategorii postanowiliśmy głównie zamieścić wkładki bębenkowe do zamków wpuszczanych typu europejskiego wraz z dedykowanymi kluczami w zestawie. Znajdziesz tu nie tylko podstawowe elementy wymienne zamka, jakimi są wkładki, ale także wszelkie akcesoria uzupełniające je. Zdarza się, że klienci zgłaszają się do nas z wadami estetycznymi produktów po kilkunastu latach użytkowania. Stąd zaopatrzyliśmy się też między innymi w specyficzne gałki do wkładek ISEO, dzięki czemu stare, wytarte bądź zarysowane egzemplarze możesz wymienić na nowe, które posłużą jeszcze przez dłuższy czas. Te akcesoria do drzwi, podobnie jak ich poprzednicy, cechują się wysoką wytrzymałością i funkcjonalnością.

 

W ofercie sparta.com.pl znajdziemy wkładki do drzwi o różnych rozmiarach i ze zróżnicowanymi zabezpieczeniami, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Poza nimi możemy odnaleźć klamki do drzwi chińskich oraz inne akcesoria do drzwi takie jak zamki czy rygle w korzystnych cenach.