Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
atest

Wkładki do drzwi B-Harko H6


Wkładka B-Harko H6 - z myślą o wysokiej jakości produkcie w niskiej cenie Z przyjemnością prezentujemy B-Harko - markę własną, w której możesz znaleźć liczne okucia do drzwi i okien. Tworząc kolekcję autorskich wkładek B-Harko H6 kierowaliśmy się s ... Więcej

Liczba produktów 154
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 154
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - B-Harko H6 - 6 zastawek

Wkładka B-Harko H6 - z myślą o wysokiej jakości produkcie w niskiej cenie


Z przyjemnością prezentujemy B-Harko - markę własną, w której możesz znaleźć liczne okucia do drzwi i okien. Tworząc kolekcję autorskich wkładek B-Harko H6 kierowaliśmy się szczególnie potrzebami klientów, którzy cenią sobie przyjazną dla portfela cenę oraz stawiają na wysokiej jakości materiały. Produkty przygotowane specjalnie dla Państwa są połączeniem tych dwóch wymagań. Wkładki B-Harko H6 6-zastawkowe, wykonane z mosiądzu, wyróżniają się wysoką klasą odporności antykorozyjnej, co przekłada się na ich trwałość i długotrwałe użytkowanie. Znajdziesz tu pełen zakres wymiarowy wkładek B-Harko H6 do zamka, pokrycie z mosiądzu lub niklu satyny oraz modele dwustronne i z gałką. Do kompletów wkładek drzwiowych dołączamy do 6 sztuk głęboko nacinanych, mosiężnych kluczy o grubości 2,3 mm. W opakowaniu z podstawową wkładką znajdziemy 3 sztuki tego samego klucza. Budowa klucza wkładki H6 sprawia, że otwarcie wkładki metodami manipulacyjnymi jest znacznie trudniejsze. Każda wkładka bębenkowa H6 to przynajmniej 100 000 kombinacji klucza, co zwiększa poziom jej zaawansowania. Ponadto wkładki B-Harko mają zdolność do przetrwania co najmniej 100 000 cykli otwarcia, co świadczy o ich solidnej konstrukcji i najwyższej możliwej trwałości przewidzianą normą PN-EN 1303:2015. B-Harko H6, jak wskazuje sama nazwa, charakteryzuje się 6 zastawkami zabezpieczającymi. To oznacza, że zapewniają one wysoki poziom bezpieczeństwa i są odporne na próby włamania. Wkładki bębenkowe B-Harko H6 są więc idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących ekonomicznego, a zarazem solidnego rozwiązania do zabezpieczenia drzwi. Oferują one nie tylko wysoką jakość i trwałość, ale także estetyczny wygląd dzięki różnym opcjom wykończenia.


Jesteście firmą i chcielibyście uzyskać wysoki rabat na wkładki do zamków i darmową dostawę od 299zł/netto? Skontaktuj się z nami przez formularz w sklepie lub e-mail i zyskaj permanentny upust.