Naprawcza


Nie mogliśmy w naszym sklepie pominąć akcesorii typu taśm naprawczych marki Tesa. Jest to firma, która od wielu lat znajduje zaufanie wśród swoich klientów i wciąż wprowadza na rynek nowe, ulepszone wyroby. Produkty, które posiadamy w ofercie cechują się przede wszystkim trwałością, która została za ... Więcej

Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
TA-TS-277

Taśma naprawcza zewnętrzna 20m 48mm

Dostępność
Wysyłka*: jutro
Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Naprawcza

Nie mogliśmy w naszym sklepie pominąć akcesorii typu taśm naprawczych marki Tesa. Jest to firma, która od wielu lat znajduje zaufanie wśród swoich klientów i wciąż wprowadza na rynek nowe, ulepszone wyroby. Produkty, które posiadamy w ofercie cechują się przede wszystkim trwałością, która została zagwarantowana dzięki wykonaniu z mocnego materiału z ekstrudowanego polietylenu, naniesionego na elastyczną tkaninę. Artykuły te stosowane są do pakowania, zabezpieczania, oznaczania, czy do prac budowlanych.