Cena:
-
Producenci:
Rodzaj_otw
Rozmiar
Powloka

Ostatnio oglądane

  • Kratka wentylacyjna duża 480 x 80 mm, przepuszczalność powietrza 232 m3/h dla +/- 10Pa
    KR-CZ-030
    Kratka wentylacyjna duża 480 x 80 mm, przepuszczalność powietrza 232 m3/h dla +/- 10Pa
    23,00 zł
    28,29 zł
    %  Zapytaj o cenę dla firm
  • Zamek Locinox VINCI LMKQ z kodem mechanicznym, obustronna klawiatura, na profil 40x40, RAL9005 (czarny)
    ZE-LC-642
    Zamek Locinox VINCI LMKQ z kodem mechanicznym, obustronna klawiatura, na profil 40x40, RAL9005 (czarny)
    1 603,19 zł
    1 971,92 zł
    szt
    %  Zapytaj o cenę dla firm
  • Wkładka bębenkowa B-Harko H6 40g/45 mm, mosiądz, z gałką, 6-zastawkowa, klasa 6.0, 3 klucze
    WK-HR-621
    Wkładka bębenkowa B-Harko H6 40g/45 mm, mosiądz, z gałką, 6-zastawkowa, klasa 6.0, 3 klucze
    27,33 zł
    33,62 zł
    szt
    %  Zapytaj o cenę dla firm
  • Szafka na klucz ewakuacyjny ze zbijakiem (120x150x80 mm)całość metal
    SK-HR-000
    Szafka na klucz ewakuacyjny ze zbijakiem (120x150x80 mm)całość metal
    25,12 zł
    30,90 zł
    szt
    %  Zapytaj o cenę dla firm

Saturn


Zadbaliśmy również i o to, aby w katalogu sprzedażowym znalazły się produkty znacząco podnoszące komfort użytkowania. Do tej grupy z pewnością zaliczają się klamki Saturn do drzwi z PCV i aluminium. Charakteryzują się one przede wszystkim solidnym wykonaniem ze wspomaganiem jednostronnym. Jednak ich ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Saturn

Zadbaliśmy również i o to, aby w katalogu sprzedażowym znalazły się produkty znacząco podnoszące komfort użytkowania. Do tej grupy z pewnością zaliczają się klamki Saturn do drzwi z PCV i aluminium. Charakteryzują się one przede wszystkim solidnym wykonaniem ze wspomaganiem jednostronnym. Jednak ich największym atutem jest fakt, że możliwe jest blokowanie zamka poprzez podniesienie klamki do góry. Proponujemy Państwu szeroki wachlarz kolorów i rozmiarów, a także modele z pochwytami standardowymi i o kształcie litery P.