Wilka - dźwignie do zamków wpuszczanych


Szybka ewakuacja, pewne rozwiązania - produkty antypaniczne Wilka

Wśród produktów antypanicznych Wilka znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości elementów i akcesoriów przeznaczonych do zastosowania w systemach antypanicznych, ewakuacyjnych i drzwiach ppoż. Stan ... Więcej


Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
1 377,95 zł
szt
OK-WL-508
Nowość

Gałka jednostronna Wilka do dźwigni antypanicznej, rozeta owalna, stal nierdzewna

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
394,27 zł
szt
OK-WL-509
Nowość

Rozeta owalna do klamek Wilka

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Wilka - dźwignie do zamków wpuszczanych

Szybka ewakuacja, pewne rozwiązania - produkty antypaniczne Wilka


Wśród produktów antypanicznych Wilka znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości elementów i akcesoriów przeznaczonych do zastosowania w systemach antypanicznych, ewakuacyjnych i drzwiach ppoż. Stanowią one kluczowy element bezpieczeństwa w różnych rodzajach budynków w sytuacjach awaryjnych, takich jak pożary czy innego rodzaju nagłe zagrożenia. Kategoria ta oferuje rozmaite akcesoria i elementy, które pomagają w tworzeniu bezpiecznych i skutecznych systemów antypanicznych. Dźwignie antypaniczne pełnią niezwykle ważną funkcję w systemach drzwi antypanicznych. Wykonane są z solidnych materiałów, takich jak stal nierdzewna. Dźwignie Wilka zapewniają szybkie i skuteczne otwieranie drzwi, a ergonomiczny kształt sprawia, że są one łatwe w użyciu, nawet w stresujących sytuacjach. Zestawy - bezpieczne klamki antypaniczne Wilka w kształcie "U" i gałki stałe są często stosowane w miejscach wymagających szybkiej ewakuacji, takich jak hotele, szkoły czy obiekty użyteczności publicznej. Dedykowane rozety ppoż na wkładki bębenkowe - odpowiednio zamocowane, pomagają w zapewnieniu bezpiecznego i estetycznego wyglądu drzwi. A także chronią zamek do drzwi przed uszkodzeniem drogą manipulacji przez osobę niepowołaną. Produkty te występują w wersji uniwersalnej (pasują do drzwi lewych i prawych), dzięki czemu dopasują się do każdych warunków. Każdy produkt Wilka wykonany jest z matowej stali nierdzewnej, dzięki czemu jest trwały i odporny na działanie wysokiej temperatury. Produkty antypaniczne Wilka spełniają normy bezpieczeństwa (EN 179, EN 1125) i jakości, co czyni je idealnym wyborem do zastosowania w wielu miejscach. Dzięki różnorodności produktów antypanicznych Wilka, można dostosować je do konkretnej konfiguracji drzwi i potrzeb bezpieczeństwa budynku. Bezpieczeństwo i skuteczność są priorytetem, dlatego produkty te są solidne, trwałe i łatwe w użyciu, a ich wykorzystanie pomaga w zapewnieniu szybkiej ewakuacji i ochronie życia oraz mienia. W naszej ofercie znajdują się także inne okucia pomagające zbudować solidną bazę, która będzie chronić użytkowników budynku w momencie ewakuacji. Są to między innymi: zamki antypaniczne, antypaniczne wkładki bębenkowe Wilka (klasa B i C), a także rygle drzwiowe, które w szczególny sposób pozwalają na permanentne otwarcie drzwi dwuskrzydłowych.