Dźwignie Antypaniczne Cisa


Rozwiązania te spełniają najwyższe standardy technologiczne, są jednymi z najbezpieczeniejszych oraz prezentują się nienagannie. Oczywiście mowa o systemach antypanicznych Fast Touch i Fast Push od Cisa. Jest to konstrukcyjny majstersztyk. Posiadają one opcję modułową, dzięki której króluje dowolnoś ... Więcej

Liczba produktów 26
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 26
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Cisa - dźwignie nawierzchniowe

Rozwiązania te spełniają najwyższe standardy technologiczne, są jednymi z najbezpieczeniejszych oraz prezentują się nienagannie. Oczywiście mowa o systemach antypanicznych Fast Touch i Fast Push od Cisa. Jest to konstrukcyjny majstersztyk. Posiadają one opcję modułową, dzięki której króluje dowolność - w każdym momencie możesz zbudować swój upragniony system. Oba typy występują w dwóch wersjach kolorystycznych - czerwonej i czarnej. Uniwersalność wzornictwa, mnogość dodatkowych akcesoriów, czy też możliwość sterowania elektrycznego, które będzie kompatybilne z każdą wersją systemu to wszystko znajdziesz właśnie tutaj! Łatwa i przyjemna instalacja, która jest niemal o połowę szybsza niżeli w przypadku produktów od innych producentów na rynku. Wszystkie te rozwiązania są certyfikowane przez ICIM, zgodnie ze standardem UNI EN 1125. Znajdziesz tu zarówno dźwignie, drążki, zaczepy, mocowania a także klamki dedykowane do konkretnego systemu.