Cross Bar (Fast Push) do drzwi dwuskrzydłowych


Kompletny system dający maksiumum ochrony przeciwłamaniowej w połączeniu z designerskim wzornictwem. Nowa technologia Fast Push od włoskiego producenta Cisa to połączenie dźwigni antypanicznej z zamkiem wpuszczanym, dzięki czemu osiągamy bezpieczny i wygodny duet. Drążek naciskowy, tak zwany Cross B ... Więcej

Liczba produktów 7
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZP-AX-025

Klamka zewnętrzna do dźwigni antypanicznych CISA

Dostępność
Wysyłka*: jutro
283,24 zł
szt
Liczba produktów 7
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Cross Bar (Fast Push) do drzwi dwuskrzydłowych

Kompletny system dający maksiumum ochrony przeciwłamaniowej w połączeniu z designerskim wzornictwem. Nowa technologia Fast Push od włoskiego producenta Cisa to połączenie dźwigni antypanicznej z zamkiem wpuszczanym, dzięki czemu osiągamy bezpieczny i wygodny duet. Drążek naciskowy, tak zwany Cross Bar jest intergalnym i w zasadzie jedynym widocznym elementem w drzwiach dwuskrzydłowych, przez co całość systemu jest bardzo estetyczna. Modularność jest jedną z najbardziej znaczących zalet tego systemu - w każdym momencie możesz dowolonie wzbogacić swój system antypaniczny o nowe klamki czy pręty. Produkty mają atesty zgodne z normą EN 1125 oraz oznaczenie CE. Seria została poddana testom 500 000 cykli przy drzwiach ważących 400 kg, a ich okucia z powodzeniem podwoiły wartość określoną w normie. Zatem ich mechaniczna odporność jest niewykle potężna. Linka łącząca dodatkowe zamki pozwala ogranicznyć hałas przy otwieraniu, który w klasycznych zasuwach drzwiowych jest nieunikniony. Zaopatrz się w rozwiązania Cisa już dziś.