Push Bar (Fast Touch) do drzwi dwuskrzydłowych


Najszybsza możliwa instalacja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Solidny i trwały system przytwierdzony z samo silnie jak produkty konkurencji tyle, że w dużo krótszym czasie. Nikt przecież nie lubi przepłacać za robociznę, a z tym rozwiązaniem na pewno uda Ci się odłożyć niemało pieniędzy ze ... Więcej

Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Push Bar (Fast Touch) do drzwi dwuskrzydłowych

Najszybsza możliwa instalacja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Solidny i trwały system przytwierdzony z samo silnie jak produkty konkurencji tyle, że w dużo krótszym czasie. Nikt przecież nie lubi przepłacać za robociznę, a z tym rozwiązaniem na pewno uda Ci się odłożyć niemało pieniędzy ze względu na płynność montażu. Jeżeli nie zajmujesz się osobiście montażem okuć antypanicznych i zamierzasz rozliczać się z instalatorami w sposób godzinowy to w wielu przypadkach możesz liczyć na kilka zaoszczędzonych groszy, które natychmiastowo ?powrócą? do Twojego portfela. Drążki typu Cross Bar w systemie Fast Touch od Cisa Italy do drzwi dwuskrzydłowych to przyjemność i lekkość użytkowania. Modularność rozwiązania sprawia, że dowolonie możesz je ulepszać przy pomocy dodatkowych akcesoriów. Produkty mają atesty zgodne z normą EN 1125 oraz oznaczenie CE.