Cena:
-
Producenci:

Okucia antywłamaniowe, zapornice i łańcuchy do drzwi


Chcą Państwo dokładnie zabezpieczyć swój dom? W takim razie dostępne w naszym sklepie okucia antywłamaniowe na pewnosię przydadzą. Proponujemy klientom wyłącznie najlepsze rozwiązania, które umożliwiają doskonałą ochronę różnych pomieszczeń.

Więcej

Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
LA-PO-002

Zapornica drzwiowa (łańcuch) CHROM

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
LA-AG-000

Łańcuch drzwiowy sztywny 2-mosiądz

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
LA-AG-001

Łańcuch drzwiowy sztywny 2-chrom

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
BL-SW-000

Blokada antywyważeniowa/antywłamaniowa z tuleją

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
LA-AG-010

Łańcuch drzwiowy 155x40 mm, czarny

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
LA-HR-001

Zapornica łańcuchowa stalowa, patyna

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
LA-PO-000

Zapornica drzwiowa (łańcuch) MOSIĄDZ

Dostępność
Na zamówienie
13,24 zł
Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Okucia okienne i drzwiowe

Łańcuchy do drzwi i zapornice – nasza oferta

Ochrona swojego domu czy mieszkania może być w niektórych sytuacjach koniecznością. Na szczęście elementy do zabezpieczenia drzwi wejściowych są dostępne praktycznie od ręki w sklepie internetowym firmy Sparta. Nasza oferta obejmuje między innymi takie produkty, jak łańcuchy do drzwi i zapornice.

Zapornice do drzwi to wyjątkowo efektywny sposób na dodatkowe zabezpieczenie wejścia od strony zewnętrznej. Dzięki nim zyskujesz pewność, że Twoje drzwi są dobrze zabezpieczone. Podobnie działają łańcuchy do drzwi, które pozwalają jednocześnie na zerknięcie, kto właściwie chciałby się dostać do naszego mieszkania. Szczególnie polecane są one w sytuacjach, kiedy drzwi są narażone na próbę pchnięcia z zewnątrz. Zapornice, jak również zamki do drzwi, dostępne są w sklepie Sparta. Dysponujemy rozbudowanym asortymentem, dzięki czemu z łatwością dobierzesz najbardziej odpowiedni dla siebie model.

To jednak nie wszystko: posiadamy w ofercie także wysokiej jakości okucia antywłamaniowe do okien, a także okucia antywłamaniowe do drzwi.

Sklep Sparta oferuje wiele rodzajów okuć okiennych i drzwiowych. Możesz znaleźć u nas na przykład:

  • sztywne łańcuchy do drzwi, które świetnie zabezpieczają przed niechcianymi gośćmi,
  • zapornice, które dodatkowo wzmagają poczucie bezpieczeństwa,
  • okucia okienne i drzwiowe, które skutecznie zabezpieczają najbardziej wrażliwe miejsca domu,
  • okucia budowlane, które zabezpieczą każdą konstrukcję.

Nie zapominaj również o zapewnieniu bezpieczeństwa swojej bramie. W sklepie Sparta dostępne są różne okucia do bram, które umożliwią Ci pełne zabezpieczenie tego elementu swojej posesji. Każde z okuć antywłamaniowych do drzwi, okien oraz bram dostępne jest w wielu wariantach, dzięki czemu z łatwością dostosujesz je do swoich indywidualnych potrzeb. Zapewniają one nie tylko bezpieczeństwo, ale również estetykę i komfort użytkowania. Dbaj o swoje bezpieczeństwo i zdecyduj się na zakup produktów sprawdzonych, solidnych, o wysokiej jakości wykonania.